בית / חדשות / נחשפו שמות הפרקים של העונה השלישית של "דברים מוזרים"

נחשפו שמות הפרקים של העונה השלישית של "דברים מוזרים"

קיץ 2019 מתקרב, ויחד איתו מתקרבת העונה השלישית של הסדרה המצוינת "דברים מוזרים" (Stranger Things) – וכמו לפני העונה השנייה, Netflix חושפת את שמות הפרקים של העונה החדשה בטיזר.

אחרי הטיזר הקודם שהיה בעצם פרסומת מזויפת לקניון העתיד להיפתח בעיירה הוקינס, אינדיאנה- בה מתרחשת הסדרה "דברים מוזרים", Netflix מתחילה לטפטף מידע על העונה השלישית של הסדרה המצליחה.

הסדרה "דברים מוזרים" (Stranger Things) זכתה למועמדויות רבות ביניהן גלובוס הזהב, הייתה מועמדת ל-19 פרסי אמי, ואף זכתה בפרס גילדת שחקני המסך.

אחרי שהעונה הראשונה עסקה בנסיונות להחזיר את וויל באיירס (Noah Schnapp), והעונה השנייה עסקה בטראומה שחווה שם ובמקביל בחיפושה של אילבן (Millie Bobby Brown) אחר אמא שלה, מה יקרה בעונה השלישית?

הנה הטריילר בפניכם:

הפעם הטיזר חושף לנו רק את שמות הפרקים של העונה השלישית:

  1. "Suzie, Do You Copy?"
  2.  "The Mall Rats"
  3.  "The Case of the Missing Lifeguard"
  4.  "The Sauna Test"
  5.  "The Source"
  6. "The Birthday"
  7.  The Bite"
  8. "The Battle of Starcourt”

לא ידוע עדיין דבר על אף אחד מהפרקים, אך ניתן לפחות להבין כי קניון סטארקורט (Starcourt) החדש שנפתח בהוקינס בין העונה השנייה לשלישית, ונחשף בטריילר הקודם- יעמוד במרכז העלילה ונראה כי בו יתקיים הקרב הסופי בפרק האחרון, בוודאי בין תושבי הוקינס לבין יצורי הלימבו שנקרא "The Upside Down".

העונה השלישית של "דברים מוזרים" עתידה להגיע למנויי Netflix בקיץ 2019.

אודות צוק עין אלי

Avatar
גיק בכל רמ"ח איבריי, הדדפול הישראלי. מחכה להשתלה של זרוע רובוטית כדי לבצע עוד מטלות בזמן שאני משחק בפלייסטיישן. Nothing is true, everything is permitted

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *