בית / חדשות / Amazon עובדת על אדפטציה ל-Refrigerator Monologues

Amazon עובדת על אדפטציה ל-Refrigerator Monologues

אולפני Amazon הודיעו היום שהם ממשיכים בעבודות על האדפטציה ל-"Refrigerator Monologues", בשם -"Deadtown".

"Refrigerator Monologues" הרומן של קתרין מ. ולנטה יגיע סוף סוף אל המסכים, בצורה של סדרה שתתמקד יותר בגיבורות , ובכללי בהעצמת נשים. השם של הסדרה מתבסס על הביטוי הפמיניסטי- "נשים במקררים", שמייצג את הפעמים כשנשים עוברות שטיפת מוח, נאנסות או נרצחות בסיפורי רקע של גיבורי על שהם גברים.

עכשיו, נודע ש-"Deadtown" תתבסס על רעיון כזה, כאשר הסדרה תציג חמש נשים מתות, המגיעות למקום בשם- "עיר המתים" כמובן, שבה הן מבינות שהן חיו את חייהן כ-"כצאן לטבח", או יותר נכון כתפאורה לסיפורי הרקע של גיבורי על, שגרמו למותם בסופו של דבר.

ולנטה הזכירה בראיון שאחת ההשראות הגדולות ביותר שלה, הייתה מותה של גוון סטייסי בסרט מ-2014 של השכן האהוב על כולנו- "ספיידרמן". פעולה זאת הופיעה בקונצנזוס עוד הרבה לפני סרט זה, כאשר הדוגמה הכי מודרנית לזה היא בעצם ב-"דדפול 2", למרות הדיווחים על כך שהתכניות בהתחלה היו שוונסה תעזוב את ווייד, ולא תמות בשביל נקמתו.

ישנם סרטים עולים של גיבורות על כמו: "וונדר וומן" ו-"קפטן מארוול" כמובן, אבל נראה ש- "Refrigerator Monologues" תמיד הציג סיפור שונה משל כל סיפורי גיבורי העל הרגילים, סיפור שלא צריך לרמוז את הביקורות החברתית שלו, ובסופו של דבר סיפור מאוד יצירתי ומעניין- נקווה ש-"Deadtown" תעמוד בציפיות.

אודות גל סביטלמן

Avatar

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *