בית / חדשות / מנכ”ל Slightly Mad Studios מאשר שפרוייקט CARS 3 נמצא בפיתוח
Project CARS 3

מנכ”ל Slightly Mad Studios מאשר שפרוייקט CARS 3 נמצא בפיתוח

מתברר כי Slightly Mad Studios עובדת על המשחק CARS 3.

כל מעריצי Project CARS ישמחו לשמוע כי Slightly Mad Studios עובדים על כותר חדש במשחק סימולציית המירוצים האדיר הזה. בתגובה לשאלה הנשאלה בדיון העוסקת במשחק, אישר מנכ”ל החברה (Ian Bell) כי משחק שלישי בסדרה נמצא כעת בפיתוח.

אומנם זה לא הרבה, וסוף כל סוף זכינו לאישור רישמי של הדבר, אבל צצות גם המון שאלות עבור CARS 3 שנמצא כעת בפיתוח. האם המשחק ישוחרר עבור ה-Playstation 4 ו-Xbox One? או שאולי הוא יזכה להגיע אל היורשים החדשים שיגיעו בעתיד? למתי מתוכנן לצאת המשחק החדש? האם יהיה מדובר בכותר שונה לחלוטין ממה שאנחנו הכרנו עד היום?

עד אשר נזכה לקבל הודעה רישמית עבור כל השאלות הללו, אנחנו ככל הנראה ניאלץ לנחש ולהמתין בסובלנות. אחת השורות שכתב Bell הייתה מרתקת ביותר. “אנחנו מתכננים להפריח כל דבר אחר שתוכנן על ידי כל אחד, ככה משום מקום.” ככה שנדמה כי הכותר החדש יהיה שאפתני ביותר. בהתחשב בעובדה ש-Project CARS 2 היה טוב מבחינה ביקורתית ומסחרית, קשה לנו להגיד שאנחנו מופתעים.

אתם מוזמנים לקרוא את הביקורת של גדי על המשחק השני בסדרה, ולראות כיצד הוא התרשם ממנו.

אנחנו מאוד שמחים לשמוע על כך, מה איתכם? האם נזכה לראות Project CARS 3 כשהוא שונה מכל מה שהכרנו? או שאולי לחברה אין מה לחדש בתחום ועליה לעבוד על פרוייקט אחר לחלוטין? מתי אתם חושבים שנזכה לראות את המשחק? נשמח שלמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *