בית / חדשות / ברגע האחרון: טריילר אחרון ל'באמבלבי'

ברגע האחרון: טריילר אחרון ל'באמבלבי'

רגע לפני היציאה של הסרט "באמבלבי" לאקרנים בסוף השבוע הקרוב, חברת Paramount משחררת טריילר האחרון לסרט הספין-אוף של סדרת ה"רובוטריקים".

הטריילר האחרון של "באמבלבי" יצא, והוא אולי לא מחדש לנו הרבה מבחינת פרטי העלילה, אבל דבר אחד בטוח- הוא פה כדי לגרום לכם לרוץ לקולנוע.
הטריילר, כמו הסרט עצמו, מתחיל עם באמבלבי על כוכב הבית של הרובוטריקים- סייברטרון (Cybertron), ובריחתו לכדור הארץ עם אזהרה ומשימת הגנה מאת אופטימוס פריים.
הטריילר אמנם מציג לנו את רוב הסצנות שכבר ראינו בטריילר האחרון ומראה כי באמבלבי נרדף לא רק על ידי "השקרניקים" (Decepticons), אבל גם על ידי הסוכן ברנס (ג'ון סינה), אשר מאמין כי באמבלבי הוא אסיר מסוכן שברח מסייברטרון.

הטריילר החדש נועד להראות לנו שבשונה מסדרת סרטי "הרובוטריקים" של מייקל ביי, שהחלה בשנת 2007, הסרט הנוכחי מתקבל בפרגון אצל המבקרים.

אחת הסיבות לשינוי ביחס היא ככל הנראה מפני שזהו הסרט הראשון במותג ה"רובוטריקים" שאינו מבויים על ידי ביי, אלא על ידי טרוויס נייט (Travis Knight), אשר ביים גם את סרט האנימציה "קובו: אגדה של סמוראי".
מייקל ביי כבר הצהיר בעבר כי הוא פורש מבימוי סרטי "הרובוטריקים", אך לאור העובדה שהוא הצהיר כך בעבר וחזר בו, חלק מהקהל היו סקפטיים, אך כעת ניתן להתחיל ולראות את התוצאות להחלפתו בשטח.

ביקורות מוקדמות ברחבי העולם משבחות את הסרט, עקב העובדה שהדמויות בו דומות מאוד לעיצובן המקורי בסדרת האנימציה האהובה משנות ה-80, וכי הסיפור בו נוגע ללב ו- באחת הביקורות מהטריילר עצמו, זה סרט טוב. נקודה. ללא קשר להיותו סרט "רובוטריקים".

עלות הפקת הסרט ה"נמוכה" של 102 מיליון דולר, יכולה מאוד לסייע לכך שהסרט, בנוסף לשבחים מאת המבקרים- יהיה סרט רווחי ואולי יתחיל עידן חדש עם מעט יותר נשמה בסרטי ה"רובוטריקים" האהובים.

הסרט "באמבלבי" עתיד לצאת לאקרנים בארץ ביום חמישי הקרוב- 20.12.2018.

אודות צוק עין אלי

Avatar
גיק בכל רמ"ח איבריי, הדדפול הישראלי. מחכה להשתלה של זרוע רובוטית כדי לבצע עוד מטלות בזמן שאני משחק בפלייסטיישן. Nothing is true, everything is permitted

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *