בית / חדשות / “Invisible Man”: ג’וני דפ כבר לא חלק מהפרויקט

“Invisible Man”: ג’וני דפ כבר לא חלק מהפרויקט

“Invisible Man”, החידוש הקרב ובא של Universal מקבל כמה חידושים, כאשר מי שהיה אמור להיות הכוכב- ג’וני דפ כבר לא חלק מהפרויקט, אבל עם זאת הסרט מקבל שדרוג בעמדת הבימוי.

אחרי “The Mummy” ו-“דרקולה: ההתחלה”, היה נראה שחברת ההפקות Universal לא הצליחה בניסיונה להחיות את מה שנקרא: “היקום האפל“, אבל למרות זאת, החברה החלה בעבודות אחר חידוש של עוד מפלצת קלאסית- “Invisible Man”, האיש הבלתי נראה שכיכב במספר סרטי אימה קלאסים של אולפני החברה.

לפי דיווחים קודמים את המפלצת היה אמור לשחק לא אחר מאשר ג’וני דפ, אבל עכשיו, הוא כבר אינו חלק מפרויקט זה (למרות השמועות שעדיין יהווה חלק מיקום זה בעתיד). בנוסף נודע שעל הפקת הסרט יעבוד מי שחברת הפקתו חתומה על מספר קלאסיקות אימה מודרניות כמו- “תברח”, “מז”ל טוב” ו-“הטיהור” – ג’ייסון בלום (“Blumhouse”), ובתפקיד הבמאי יהיה גם במאי אימה מוכשר בדמותו של ליי וואנל.

לפי דיווחים נוספים, הסרט לא יוגבל בגיל מסוים, ויוכל לא לחסוך מאיתנו אימה שתגרום להרגשה טיפה ילדותית, ועם השיתוף של “Blumhouse” ו-וואנל שאחראי על “המסור 7” ועל סרטי- “הרוע שבפנים”, נראה שדבר זה יכול לעבוד היטב.

עם ההתרחקות מהסרטים הכושלים של- “היקום האפל”, ושיתוף צוות האחראי על כמה מסרטי האימה המודרניים הטובים ביותר, בלי ספק נראה ש-“Invisible Man” בעל פוטנציאל גדול להיות סרט אימה מחודש שלא נשכח.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *