בית / חדשות / משחק מירוצי הראלי Trials Rising יכלול בתוכו המון הפתעות

משחק מירוצי הראלי Trials Rising יכלול בתוכו המון הפתעות

Trials Rising משחקי מירוצי הראלי של חברת Ubisoft יכלול בתוכו תוכן רב ומפתיע.

מלבד הכותרים המוכרים יותר שלה, חברת Ubisoft תומכת בעוד מספר רב של משחקים קצת פחות מוכרים. אחד מאותם משחקים הוא Trials Rising, שהולך להגיע בשלב מאוחר יותר במהלך חודש פברואר. מדובר במשחק מרוצי ראלי, הכוללים בתוכם המון פעלולים וחוקי פיזיקה רבים.

אחרי הכל, מי לא רוצה להתנסות בקפיצה ארוכת טווח באמצעות אופנוע במהירות גבוהה? ב-Trials Rising נוכל לעשות זאת ועוד בסטייל. המשחק יכלול Season Pass שיאפשר לנו גישה ל-2 חבילות הרחבה מלאות בכל טוב. עוד דבר שיהיה כלול במשחק היא תחלופת עונות במשחקי דירוג. אלו יספקו לנו המון פריטים קוסמטיים חדשים, מדבקות וכל שאר הירקות.

בסרטון חדש ששוחרר עבור המשחק, המפיק שלו Mikko Lindholm חושף בפנינו את אותו התוכן. חבילת ההרחבה הראשונה תיקרא בשם Sixty Six, זו תיקח אותנו אל מספר מסלולים מרהיבים ברחבי ארצות הברית. כמובן שהיא תחיל גם חוזים, אביזרים והמון פריטים חדשים בהתאמה אישית. חבילת ההרחבה השניה, הלא היא Crash and Sunburn, תביא אותנו אל חצי הכדור הדרומי. שם ממתינים לנו מסלולים בעלי נוף ייחודי, חוזים ואפילו אופנועים חדשים.

כפי שציינו קודם לכן, משחקי דירוג גם כן יהיו במשחק. המטרה שלנו היא בכל משחק שכזה לנצח ולעלות כלפי מעלה, ככה נוכל להרוויח דברים חדשים ומגניבים יותר. מסלולים ואופנועים חדשים יהיו זמינים בכל פעם שתתחלף עונה.

ליוצרים שבנינו יהיה גם כיף, מכיוון שמעל 8,000 פריטים יהיו זמינים עבור יצירת שלבים חדשים ומקוריים, שאותם יהיה ניתן לחלוק יחד עם שאר העולם.

המשחק Trials Rising ישוחרר ב-26 לפברואר, עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC.

באיזה מסלול אתם הכי רוצים לבצע פעלולים? אם הייתם יכולים לייצור כל מסלול העולה בדימיונכם, איך הוא היה נראה? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *