בית / חדשות / Bonjour – מפה חדשה נוחתת ב-Overwatch
Overwatch Paris

Bonjour – מפה חדשה נוחתת ב-Overwatch

אומנם אירוע השנה הסינית החדשה חלף לו ב-Overwatch, אבל אנחנו זוכים לקבל מפה חדשה.

נכון שבימים האחרונים שחקני Overwatch היו עמוסים עם אירוע השנה הסינית החדשה והליגה הרישמית שחזרה בעונה שניה. נדמה שהחברים ב-Blizzard גם לא מתכוונים לתת לנו לנוח, משום שמפה חדשה נחתה במשחק, ולא תאמינו לאן היא לוקחת אותנו הפעם.

אני מקווה שהצרפתית שלכם טובה, כי עיר האורות Paris, זמינה כעת בתוך המשחק. המפה החדשה מציגה לנו את העיר הצרפתית המוכרת ביותר בעולם כפי שמעולם לא ראינו אותה קודם לכן. השילוב המיוחד של העדינות והיופי של העיר הותיקה, יחד עם הסגנון המודרני והחדשני בו מתרחש המשחק מעולם לא עבדו טוב כל כך. מדובר במפת התקפה שבה קבוצה אחת מגינה על נקודה, בעוד שהשניה מנסה לכבוש אותה. לאחר שבילתה זמן די ארוך בגרסת ה-PTR של המשחק, היא כעת זמינה עבור כולם במשחק מהיר. ב-5 למרץ תיכנס המפה באופן רישמי למשחקי הדירוג של Overwatch.

אז תיקחו את החברים שלכם ואת המתנקשת הצרפתייה האהובה עלינו (Widowmaker) לסיבוב בעיר האורות, שם תזכו לראות מופעי אומניק מרהיבים, תהנו ממאפים צרפתיים, ותזכו להביט לעבר מגדל אייפל המפורסם של העיר.

מה אתם חושבים על המפה החדשה? האם יצא לכם כבר להתנסות בה ב-PTR? אילו עוד מקומות צריכים להתווסף בתור מפות למשחק? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *