בית / חדשות / ייתכן ו-Pokemon Gen 8 יזכה לקבל הכרזה בשבוע הבא?

ייתכן ו-Pokemon Gen 8 יזכה לקבל הכרזה בשבוע הבא?

האם בשבוע הבא נזכה לקבל הכרזה רישמית על צאת Pokemon Gen 8?

כל מעריצי Pokemon בקהל כבר יודעים כי המשחק של הדור החדש עתיד לצאת במהלך השנה. Nintendo ו-The Pokemon Company כבר דאגו להזכיר לנו את זה כמה וכמה פעמים. כעת נדמה שההכרזה הרישמית ל-Pokemon Gen 8 צפוייה להגיע בשבוע הבא? כך לפחות אנחנו מניחים הודות למשתמש בטוויטר שידוע בהדלפות שלו הקשורות ל-Nintendo.

אותו משתמש הוא לא אחר מאשר muguwus, שכבר הוכיח לנו בשבוע שעבר על יכולת ההדלפה שלו, בכך שהצליח לנבא באופן כמעט מושלם את כל התכנים שהופיעו ב-Nintendo Direct. כעת אותו משתמש כותב בחשבון הטוויטר שלו כי מתוכננת הכרזה של "Pokemon בקרוב".

אבל איך אפשר להיות בטוח שאכן מדובר בשבוע הבא? מי מכם שלא יודע, ב-27 לפברואר מצויין "יום פוקימון". זה נובע בשל העובדה כי בתאריך הזה בשנת 1996, הושקו לראשונה משחקי Pokemon Red ו-Pokemon Green ברחבי יפן. בשנים האחרונות חברת The Pokemon Company נוהגת לנצל את אותו יום מיוחד עבור הכרזות הקשורות ל-Pokemon. דוגמה לכך היא ההכרזה על משחקי Pokemon Sun ו-Pokemon Moon. ומפה באה הציפייה להכרזה הגדולה של Pokemon Gen 8 בשבוע הבא.

בין אם יוכרז Pokemon Gen 8 בשבוע הבא או לא, תהיו בטוחים שבעת ההכרזה אנחנו נהיה כאן על מנת להביא לכם את החדשות.

האם באמת נזכה לראות את הדור החדש של משחקי Pokemon? או שמדובר לדעתכם בהכרזה על משהו אחר הקשור לפרנצ'ייז? נשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *