בית / חדשות / טריילר לסרט הדרמה "האירי" של Netflix

טריילר לסרט הדרמה "האירי" של Netflix

פרטים חדשים וטריילר ראשון לסרט "האירי" (The Irishman) שיגיע משיתוף פעולה של Netflix והבמאי מרטין סקורסזה.

הסרט "האירי" החל את הפקתו עוד במהלך 2016 על ידי מרטין סקורסזה, אחד הבמאים המוערכים של תעשיית הקולנוע היום, ותוכנן להיות מופק על ידי אולפני Paramount אבל עקב העלויות הגבוהות, ננטש על ידי האולפנים. במהלך 2017 ענקית הסטרימינג Netflix לקחה הימור ואספה את הפרויקט, שמאז סיים את צילומיו במרץ 2018. חלק גדול מהעלויות של הסרט יהיה ליצור  "הצערה" (De-Aging) באפקטים ממוחשבים לשחקנים ותיקים כמו רוברט דה נירו (Robert De Niro), אל פצ'ינו (Al Pacino) וג'ו פשי (Joe Pesci) במהלך החצי הראשון של הסרט. על פי ההשערות, עלות האפקטים של "ההצערה" של השחקנים מגיעה ל-200 מיליון דולר.

במהלך האוסקר חברת Netflix הוציאה טריילר ראשון לסרט:

הטריילר לא מכיל לצערנו קטעים מצולמים מהסרט אלא רק סאונד, כך שלא נוכל לשפוט כיצד אחראיי האפקטים של Netflix טיפלו בפניהם של השחקנים הותיקים, אז ניתן לשער כי העבודה עוד רבה על העריכה והאפקטים בסרט המצופה.

עדיין מתוך הסאונד ניתן לשמוע את המשפט "I Heard You Paint Houses" נאמר, והמשפט הוא שמו של הספר עליו הסרט מבוסס.
נשמע כי הדיאלוג המוצג בטריילר הינו מפגישתו של ג'ימי הופה ( Jimmy Hoffa), שישוחק על ידי אל פצ'ינו, עם פרנק שירן (Frank Sheeran)- האירי בגילומו של דה נירו.

עוד לא נודע רשמית על תאריך יציאת הסרט לשירות Netflix אבל בטריילר רשום "בבתי הקולנוע בסתיו הקרוב", כך שלפחות יש לנו חלון תאריכים בו הסרט עתיד לצאת.

אודות צוק עין אלי

Avatar
גיק בכל רמ"ח איבריי, הדדפול הישראלי. מחכה להשתלה של זרוע רובוטית כדי לבצע עוד מטלות בזמן שאני משחק בפלייסטיישן. Nothing is true, everything is permitted

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *