בית / חדשות / AOC G2868PQU – מסך גיימינג לשוק חובבי ה-AMD

AOC G2868PQU – מסך גיימינג לשוק חובבי ה-AMD

AOC הכריזה על G2868PQU, מסך WLED בגודל 28 אינץ’, ברזולוציות של 4K Ultra-HD ובעל תמיכה ב-AMD FreeSync.

G2868PQU הוא מסך גיימינג עם פאנל TN אשר מביא עימו איכות צבע פחות טובה מפאנל IPS אך קצב ריענון מאוד גבוה. כדי לפצות על המחסור בצבע, המסך הוא HDR-ready, מה שמציג צבעים באיכות טובה יותר ממסך רגיל. המסך בעל 102% sRGB ו-82% AdobeRGB ו-60Hz קצב ריענון. בנוסף, למסך יש סטנד אסימטרי ומתכוונן בגובה 13 ס”מ, כך שניתן לשנות את הזווית והגובה לנוחיות המשתמש.

המסך מציג בבהירות של 300 ניטים ובמקרי חושך הבהירות תומך למצב לילה שבו רוב הצבע הכחול לא מוצג, היות והצבע הכחול הוא מה שמונע מאיתנו מללכת לישון בלילות כאשר אנו מול המחשב. כמו האחים שלו בסדרת AGON, גם למסך G2868PQU יש שליטה וניטור בכמות הצבע ובהצללה באמצעות AOC Game Color ו-AOC Shadow Control, יצירת כוונת על המסך שתעזור למקרים בהם אין כוונת באמצעות AOC Dial Point, זמן עיכוב נמוך מהרגיל בין המחשב למסך ואפשרות ליצור מספר הגדרות תצוגה למשחקים שונים במסך עצמו באמצעות AOC Game Modes.

ה-G2868PQU יהיה זמין בחודש מרץ הקרוב באירופה במחיר מומלץ לצרכן של 399 ובישראל בחודש מאי במחיר מומלץ של 2,199 ₪, מחיר היקר ב-28% יותר מאשר באירופה.

אודות מתנאל גורדון

מתנאל גורדון בן 17 מרחובות, כתב חומרה, מתכנת ב-10 שפות תכנות, גיימר מושבע 7 שנים, מומחה שמע, מתכנן מפרטי מחשב 3 שנים ופסנתרן מגיל 3.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *