בית / חדשות / ב-19 למרץ יושק המשחק The Messenger ל-PS4

ב-19 למרץ יושק המשחק The Messenger ל-PS4

אחרי שבשבוע שעבר זכה The Messenger לקבל דירוג רישמי באתר של PEGI, הוא מגיע ממש בקרוב ל-PS4.

אחרי שדיווחנו לפני מספר ימים על דירוג המשחק The Messenger באתר הרישמי של PEGI, הוא הוכרז באופן רישמי לקונסולת ה-Playstation 4. המשחק יגיע אלינו יותר מהר ממה שחשבנו, ב-19 למרץ יהיה ניתן כבר לרכוש אותו עבור הקונסולה של Sony. לכבוד ההכרזה, שוחרר טריילר למשחק, המראה מה צפוי לנו בו.

הסיפור בו הוא פשוט למדי, כפיר של נינג'ה צעיר ניצל על ידי "גיבור מערבי" מתוכניתו הזדונית של מלך השדים. לאחר שקיבל לידיו את המגילה, הנינג'ה הופך להיות השליח, ולאחר מכן יוצא למסע למסור את אותה מגילה. היעד הוא הפסגה של ההר, אבל המשימה הפשוטה הזו לא כזו, משום שמלך השדים והעוזרים הנאמנים שלו מפריעים לנו במהלך הדרך, ועלינו להילחם בהם.

ההשראה למשחק באה מהכותר המוצלח Ninja Gaiden (ששוחרר אז לקונסולת ה-NES). המשחק The Messenger מציע לנו שתי תקופות משחק שונות. האחת היא באיזור ה-8Bit, בעוד שהתקופה השנייה לוקחת אותנו לאיזור ה-16Bit. כמובן שמלבד המסע הקטן הזה אחורה בזמן, המשחק שווה את הזמן בשל מתן הפקודות ההדוק ורמת הקושי שלו, שבהחלט עומדים במבחן הזמן.

מי שמעוניין לקבל הצצה, מוזמן לצפות בטריילר ההשקה ל-Playstation 4. או לבקש מחבר שיש לו את המשחק ל-PC או Nintendo Switch לנסות אותו.

מה אתם חושבים על הגרסה לקונסולת ה-PS4? האם יצא לכם לשחק במשחק הזה בעבר? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *