בית / חדשות / Doom Annihilation – עיבוד חדש למשחק היריות האהוב

Doom Annihilation – עיבוד חדש למשחק היריות האהוב

טריילר חדש לסרט האדפטציה של Doom הגיע והמעריצים לא מרוצים

אחד מכותרי משחקי היריות האהובים הוא Doom. משחק היריות הפופולרי שמתרכז בחייל נחתים שמגיע למאדים לחסל שדים ולסגור את שערי הגיהנום כל כך אהוב שהוא זכה כבר בעבר לסרט אדפטציה בכיכובו של דווין ג’ונסון ולמעט סצנה אחת בגוף ראשון, המעריצים קטלו את הסרט בתור משעמם והגדירו אותו כחסר כל קשר לסדרת המשחקים המצליחה שבבעלותה של Bethesda.

מאז, שמענו פרטים על סרט אדפטציה חדש וחשבנו שאולי סוף סוף נקבל סרט ראוי לכותר Doom, אבל העלילה של הסרט תתרכז, בדומה לסרט משנת 2005, בקבוצת נחתים שעונים לקריאת מצוקה על ירח של מאדים ומוצאים את עצמם במאבק על חייהם עם קבוצות שדים. בנוסף, הטריילר לסרט החדש של Universal בשם Doom Annihilation (שם שקיבלו לא מעט סרטים כושלים לצערנו הרב) נכשל בלעורר איזושהי צפייה, תראו בעצמכם:

לא רק שרוב השחקנים לא מוכרים והאפקטים והעיצוב של הסטים נראים זולים, אבל הסרט נראה כמו סרט זומבים גנרי שמחקה את “האויב שבפנים” (סרט אדפטציה לא נאמן אחר למשחק וידאו). הסרט קיבל תגובות כל כך שליליות שאפילו עמוד הטוויטר הרשמי של סדרת המשחקים שמנוהל על ידי Bethesda ניתק כל קשר עם הסרט החדש.

הסרט מתוכנן לצאת בסתיו הקרוב, אבל אם חברת Universal רוצה לראות אנשים בכלל מגיעים לראות את הסרט בכולנו, היא צריכה למצוא דברים חיוביים בסרט זה ולהתרכז בהם במהלך מסע הפרסום.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *