בית / חדשות / Mistover, משחק תפקידים אסטרטגי, מגיע למחשבים ול-Switch

Mistover, משחק תפקידים אסטרטגי, מגיע למחשבים ול-Switch

משחק התפקידים האסטרטגי Mistover מבטיח לשחקנים אתגרים קשים בממלכת Arta. הטיזר טריילר הראשון למשחק נותן לנו טעימה קטנה מהאווירה האפלה שמחכה לנו.

Krafton Game Union, איגוד של מספר סטודיו משחקים שונים, הכריז על המשחק הבא שהם מפתחים – Mistover. מדובר במשחק תפקידים אסטרטגי ומבוסס תורות. על פי המפתחים, מדובר על שילוב בין המכניקה של Darkerst Dungeon ו-Dungeon Crawling כמו שאפשר למצוא במשחקים כמו Etrigan Odyssey. מהקצת שאנחנו יודעים על המשחק, נראה שהוא גם שואב את ההשראה שלו ממשחקים כמו Darkest Dungeon. המשחק מתרחש בממלכת Arta, מעוז הציוויליזציה האחרון שנותר בארצות ה-Mistover לאחר שמערבולת מסתורית הופיעה והביאה איתה יצורים ומפלצות שהתקיפו את האנושות. במשחק יש 8 מקצועות שונים ולכל אחד מהם אפשרויות ויכולות ייחודיות. המקצועות הם מכשפה, פאלדין, רונין, אחות, איש זאב, Shadow Blade, Grim Reaper ו-Onmyouji. המבוכים בהם יבלו השחקנים את זמנם יהיו מוקמים בצורה פרוצודורלית כל משחק מחדש ואף סבב של המשחק לא אמור להיות בדיוק כמו הקודם.

עוד אין תאריך יציאה רשמי עבור Mistover אבל אנחנו יודעים שהמשחק יוצג בכנס Pax East עם דמו. המשחק מיועד למחשבים האישיים דרך חנות Steam ולקונסולת ה-Switch.

אודות יונדב צבקר

יונדב צבקר
סטודנט לבלשנות ואנגלית, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *