בית / חדשות / Marvel’s Iron Man VR הוכרז ל-Playstation VR

Marvel’s Iron Man VR הוכרז ל-Playstation VR

עוד משנת 2008 רובינו חולמים להיות Iron Man, בעתיד הקרוב תהיה לנו ההזדמנות לעשות זאת עם המשחק Marvel’s Iron Man VR.

אחרי ההצלחה המסחררת של Marvel’s Spider-Man עבור ה-Playstation 4, חברת Sony יחד עם Marvel הולכות להביא לנו את Marvel’s Iron Man VR. מדובר במשחק בו אנחנו מגלמים את גיבור העל האהוב Iron Man, והוא יהיה כותר בלעדי עבור ה-Playstation VR.

מדובר בגיבור העל הכי מתאים לתפקיד, בתור דמות אותה אנחנו מגלמים באמצעות משקפת ה-VR שלנו. אנחנו נמצאים בתוך החליפה שלנו עם כל הגאדג’טים על גבי המסך, מבצעים תמרונים אקרובטיים אוויריים. אין לנו ספק שכל זה יתאים בהחלט לפלטפורמה של משקפי ה-VR. לצערינו, השחקן האהוב Robert Downey Jr לא ידובב את הדמות האדירה של Tony Stark, אבל אנחנו בהחלט מאושרים מהעובדה שהמשחק עתיד לצאת במהלך השנה הקרובה.

הרחבנו את האופקים שלנו אל מעבר העברת החוויה המרתק המגיעה מקטע אקשן אחד לשני. גן במובן האישי, העמוק, הראוי, המשעשע והסיפורי המציב את השחקים בנעלי הברזל של Tony Stark. כך אומר מנהל Camouflaj, הידוע בשם Ryan Peyton.

כפי שכבר הבנתם, מי שמפתחת את המשחק היא חברת Camouflaj יחד עם Sony Worldwide Studios, ככה שרוב הסיכויים שלא נזכה לראות את המשחק מגיע לפלטפורמות נוספות, אלא רק אל ה-Playstation VR. אבל זה מה שמייחד את ה-Playstation משאר החברים בשוק, הכותרים הבלעדיים והמוצלחים שהיא מביאה לנו השחקנים.

מה אתם חושבים על המשחק החדש שעתיד להגיע אל ה-Playstation VR? מתי אתם חושבים שנזכה לראות אותו מגיע? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *