בית / חדשות / A Dark Room ישוחרר ל-Nintendo Switch ב-12 באפריל

A Dark Room ישוחרר ל-Nintendo Switch ב-12 באפריל

המפיצה והמפתח הכריזו על צאת המשחק המחודש A Dark Room, עבור קונסולת ה-Switch.

אחרי הרבה ליטושים ושיפוצים, הכריזו Circle Entertainment (המפיצה) ו-Amirali Rajan (המפתח) על צאת A Dark Room, עבור קונסולת ה-Nintendo Switch. המשחק ישוחרר ב-12 לאפריל. מדובר במשחק ששוחרר לראשונה בשנת 2013, והיה קיים בתור משחק דפדפן. לאחר מכן הוא עבר הסבה ל-iOS ו-Android.

המשחק מציב אותנו בתוך חדר חשוך. במהלך כל השהייה שלנו בחדר, אנחנו מקבלים אינטרקציות ויזואליות ויהיה עלינו להגיב להן. כל אינטרקציה שכזו חושפת לנו עוד חלק מהסיפור ואת העולם שמסביבנו. במהלך ההכרזה, חשפה המפיצה כי A Dark Room עבר עיבוד מחדש, על מנת שיהיה אפשר לשחק בו באמצעות השלט של הקונסולה. אבל מי מכם שירצה יוכל לשחק במשחק באמצעות הטאץ’ הקיים בצג של ה-Switch. ממש כמו הגרסאות של המכשירים הניידים.

לגרסת ה-Switch של המשחק הוכנסו כמה דברים חדשים, הכוללים: אופציה למשחק Co-Op, קבצי שמע חדשים ופרשנויות שונות עבור סצנות במשחק.

כפי שציינו קודם לכן, A Dark Room יגיע ל-Nintendo Switch ב-12 לאפריל. העלות שלו היא 6.99$ בלבד.

מה אתם חושבים על גרסת ה-Switch של המשחק? האם לדעתכם עוד משחקי דפדפן מוצלחים צריכים להגיע לקונסולה? ואם כן, באילו משחקים מדובר? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *