בית / חדשות / הוכרז ה-Galaxy A80 – טלפון עם מצלמה נשלפת

הוכרז ה-Galaxy A80 – טלפון עם מצלמה נשלפת

Samsung הכריזה על טלפון חדש בסדרת ה-Galaxy A – ה-A80. העיצוב החדשני של הטלפון כולל מצלמה שנשלפת מאחור ומסתובבת לכיוון שרוצים לצלם – ככה שאין צורך בשתי מצלמות, קידמית ואחורית והמסך יכול להיות על כל החלק הקדמי של הטלפון, בלי חור למצלמה. בנוסף לזה היא הכריזה את ה-A70. טלפון עם מצלמה של 32MP (אבל לא נשלפת כמו ב-A80), סוללה של 4,500mAh ומסך AMOLED איכותי.

ה-Galaxy A80 קיבל עיצוב מעניין למידי, שכן עיצוב כזה של מצלמה שנשלפת מאחורה ככה עוד לא הושק באף מכשיר אחר. המצלמה המדוברת שמגיעה עם המכשיר היא 48MP, ככה שתקבלו את התמונות הכי טובות שהטלפון יכול להוציא, לא משנה אם אתם עושים סלפי או מצלמים את הנוף בחוץ. בנוסף לכך המצלמה יכולה לזהות עומק בתמונה על מנת ליצור אפקט בוקה והזווית ראיה של המצלמה היא פחות או יותר הזווית שאדם יכול לראות, ככה שיהיה אפשר לעשות פחות תמונות.

כמו כן, הטלפון יגיע גם עם מסך AMOLED בגודל של 6.7 אינץ’ ברזולוציה FHD+ ויגיע עם מערכת שמע עם Dolby Atmos. הסוללה שלו תיהיה בנפח של 3,700mAh עם טעינה מהירה ב-25W. ל-A80 יש גם מערכת חכמה לשמירת סוללה – הטלפון לומד את השגרה של המשתמש בטלפון ועל פי זה מייעל את צריכת הסוללה של הטלפון. הוא כמובן יגיע עם העוזרת הדיגיטלית החכמה של Samsung, שנקראת Bixby.

המפרט יכלול בתוכו מעבד מתומן ליבות, שתיים שמהירותם היא 2.2Ghz והשאר במהירות של 1.7Ghz. הוא יגיע עם 8GB של זכרון RAM, עם נפח אחסון של 128GB ויריץ את מערכת ההפעלה Android 9.0. יהיה אפשר לפתוח את הטלפון בעזרת קורא טביעת אצבע המוטמע בתוך המסך. הטלפון יהיה זמין בשלושה צבעים: זהב, לבן ושחור. הצבעים יראו מעט שונים בתלות איך האור יפגע בטלפון ככה שבצבע הזהב יהיה נגיעות של ורוד ובצבע הלבן יהיו נגיעות של כחול.

Samsung גם הכריזה על ה-Galaxy A70 שיגיע עם מסך AMOLED בגודל של 6.7 אינץ’ וסוללה בנפח של 4,500mAh שגם כן תוכל להיטען עם טעינה מהירה ב-25W וכמובן יגיע עם העוזרת האישית של Samsung הנקראת Bixby. המצלמה שלו היא 32MP גם למצלמה הקדמית וגם לאחורית ותכלול עוד שתי מצלמות מאחורה שיתנו את האופציה לזיהוי עומק על מנת ליצור אפקט בוקה ובשביל לצלם בזווית צילום רחבה.

המפרט של ה-A70 יכלול בתוכו מעבד מתומן ליבות שבתוכו שתי ליבות אשר רצות במהירות של 2.0Ghz והשאר במהירות של 1.7Ghz. הוא יגיע עם 6GB או 8GB של זכרון RAM, עם אחסון פנימי של 128GB ועם מקום לכרטיס מיקרו SD שנותן הרחבה עד 512GB נוספים. למכשיר יהיה אפשר להיכנס בעזרת זיהוי טביעת אצבע המוטמעת בתוך המסך ובעזרת סריקת פנים. הטלפון יהיה זמין בצבעים: שחור, כחול, ורוד ולבן.

אודות דביר בן דוד

Avatar
חובב טכנולוגיה ותעופה. טייס סימולטורים שקורא כתבות על טכנולוגיה כשאני בשיוט ולומד למבחנים כשאני על הקרקע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *