בית / חדשות / Little nightmare מגיע למכשירים הניידים

Little nightmare מגיע למכשירים הניידים

משחק החידות\פלטפורמה המתקתק Little Nightmare עם הגרפיקה המשובחת שיצא לכל קונסולה אפשרית, עושה את השלב הבא והצפוי ומגיע אל הסלולר בשביל שתהיה לנו עוד סיבה לא להרים את הראש ולתקשר עם הסביבה.

יש משחקים ששואבים מהשחקן שעות על גבי שעות של משחק, ריכוז מטורף , התמודדות עם עצבים כי איזה ילד יפני בדיוק ביצע headshot מדויק ויש משחקים שנוצרו בשביל "אוורור" מהנורמה, Little Nightmares מבית Bandai Namco ו-Tarsier Studios הוא אחד כזה.

המשחק שמספר את סיפורה של שש (6 SIX) שנתקעה בתוך MAW – כלי מוזר שמכיל כל מיני יצורים, ואת מסע הבריחה שלה גרף לא מעט שבחים מאז שיצא לפני כמעט שנתיים כאשר ממוצע הציונים שלו עומד על 8.5, כמובן שאחד הצעדים החכמים שצריכים להיעשות בשביל לשמור על הרלוונטיות שלו זה או להוציא שלבים חדשים, או לעשות לו רימייק או… לצאת לפלטפורמה שעד עכשיו לא הייתה חלק, אז בשביל לא לפגום בהצלחה ובייחודיות הוחלט ללכת על האופציה השלישית (וכמעט הכי טבעית) ולצאת אל הסלולר, כלי שמשחקי פלטפורמה עובדים שם מצוין ויכולים למלא שעות על גבי שעות של שיעמום או ישיבה בשירותים.
תאריך סופי עדיין אין אבל החברים ב- Bandai Namco אומרים שממש בקרוב.

חושבים שתורידו את המשחק? ספרו לנו

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *