בית / חדשות / לא רק לסוויץ’ – המשחק Octopath Traveler מגיע למחשב
Project Octopath Traveler

לא רק לסוויץ’ – המשחק Octopath Traveler מגיע למחשב

לקונסולת נינטנדו סוויץ’ יש לא מעט משחקים בלעדיים ואחד המשחקים הנמכרים ביותר שיצאו לקונסולה הזו (שבמקרה לא נקרא “מריו שקר כלשהו”) מגיע בקרוב גם למחשב הקרוב לאצבעותיכם.

המשחק Octopath Traveler מבית היוצר של Square Enix היה עד עכשיו בלעדי לסוויץ’ וכל מי שמשתולל במקומות אחרים (ומתחבר לז’אנר הזה) יכל רק להתבאס קלות או לצפות בגיימפלי ברחבי המרשתת, אממה, כנראה החברים במשרדי החברה הבינו שיש כאן מקום להתרחב לקהלים חדשים ו/או לעשות עוד מלא כסף והחליטו להשיק ב-7 ביוני את המשחק גם למערכות המחשב דרך STEAM מבלי “לגעת” יותר מדי בגרפיקה ובאלמנטים אהובים (מלבד לבצע התאמות) בשביל לא לפגום באיכות המשחק.

בקצרה למי שלא מכיר, Octopath Traveler הוא משחק  HD-2D JRPG שמזכיר קצת משחקים מפעם אך עם סיפורים פתלתלים שאמורים להחזיק את השחקן דבוק למשחק לזמן ממושך יותר מהנורמה, המשחק קצר לא מעט שבחים  בקרב השחקנים וכותבי הביקורת והוא נחשב לאחד מהמשחקים הנמכרים ביותר לקונסולת הסוויץ’.
טריוויה בקטנה – חברת Square Enix נאלצה להתנצל פעמיים (!!!) בגלל שהמשחק נגמר במהירות בחנויות כעותק פיזי.

מה אומרים, גם עכשיו הוא יחולל כזאת טרפת עם המעבר ל-PC או פחות? ספרו לנו

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *