בית / חדשות / Assassin’s Creed Unity זמין להורדה בחינם -תודות ל-Ubisoft

Assassin’s Creed Unity זמין להורדה בחינם -תודות ל-Ubisoft

פותחים את הלב והארנק – Assassin’s Creed Unity להורדה חינם והתרומה על הדרך

על האסון שהתרחש בנוטרדאם כבר דיברנו והזלנו יחדיו דמעה, גם על זה שככל הנראה Ubisoft תעזור עם המידע שצברה למטרת התיקונים אבל עכשיו הם בתרומה נוספת וחדשה, למשך שבוע ניתן להוריד חינם למחשב את Assassin’s Creed Unity חינם בשביל לחזק את החיבור והאמפטיה ועל הדרך גם תורמת חצי מליון אירו לשיפוצים.

“לאור אירועי יום שני, אנחנו נתרום 500,000€ כדי לעזור עם שיקום ושחזור של הקתדרלה. אנו מעודדים את כולכם לתרום גם כן, ובנוסף, אנחנו רוצים לתת לכל אחד את ההזדמנות לחוות את גדולתה של נוטרדאם בדרך הטובה ביותר שאנחנו יודעים איך, במשך שבוע אחד, אנחנו נאפשר הורדה בחינם של Assassin’s Creed Unity למחשב

לכל מי שרוצה ליהנות. ניתן להוריד את המשחק כאן:

http://assassinscreed.com/unity-notredame/

כך באתר הרשמי של Ubisoft, בנוסף הם אמרו:

כאשר יצרנו את “Unity”, פיתחנו קשר הדוק יותר עם העיר המדהימה הזאת וציוני הדרך שלה כשאחד המרכיבים הבולטים ביותר במשחק היה בילוי יוצא דופן של נוטרדאם.

אז עכשיו אחרי שהמשחק עבר את כל השיפוצים האפשריים יש לכם אופציה ליהנות חינם מאחד המשחקים היפים שיצאו בסדרה של חברת Ubisoft (לגבי הסיפור זה…סיפור אחר) וגם לחוות את הקתדרלה ההרוסה מחדש.
מי עוזר? מתכוונים להוריד? שיחקתם בעבר ועלה החשק לחזור לרחובותיה של פריז בזמן המהפכה?

שתפו אותנו

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *