בית / חדשות / חברת AirUnleashed משיקה משטח טעינה חדש למכשירי Apple

חברת AirUnleashed משיקה משטח טעינה חדש למכשירי Apple

חברת AirUnleashed משיקה משטח טעינה חדש המהווה המשך רוחני למשטח הטעינה הרשמי של Apple שבוטל

בחודש ספטמבר 2017 הכריזה חברת Apple על ה-AirPower: משטח טעינה ייחודי שיוכל להטעין את ה-iPhone, ה-Apple Watch ואת ה-AirPods בו זמנית. היה מדובר בפיתוח שימושי מאוד לצרכן חברת Apple המצוי. בחודש מרץ האחרון הודיעה החברה על ביטול ה-AirPower, דבר שמאוד אכזב את הצרכנים שקיוו למצוא פתרון פשוט ואלגנטי לטעינת מכשירי ה-Apple שלהם.
כמובן שביטול המוצר מצד אפל רק דרבן חברות צד ג’ להוציא מוצר שיהווה המשך רוחני של ה-AirPower, וזה אכן מה שקרה עם יציאת ה-AirUnleashed Wireless Charging Pad.

אז מה זה בעצם ה-AirUnleashed Wireless Charging Pad? הוא בדיוק מה שה-AirPower היה אמור להיות. משטח טעינה רחב שמחובר בכבל אחד ומאפשר טעינה של ה-iPhone, ה-Apple Watch וה-AirPods על גבי משטח טעינה אחד, באופן אלחוטי לחלוטין. מדובר בנקודת טעינה אחת שמטעינה בו זמנית את כל מוצרי ה-Apple שלכם.

ה-AirUnleashed דומה מאוד ל-AirPower מבחינת העיצוב שלו. הוא לבן, מינימליסטי ופשוט, עם גימורי עור. המשטח משתמש ב-3 סלילי טעינה המקבילים זה לזה ונפרשים על גבי המשטח, וכך מאפשרים הטענה של שלושה מכשירים בו זמנית על ידי הנחתם על גבי המשטח. כל מכשיר על גבי סליל אחד. ה-Apple Watch חייב להיות מונח במקום ייעודי במשטח על גבי בור קטן הממוקם במרכז המשטח, המאפשר עגינה של השעון על המשטח.

אז כמה עולה התענוג? האמת שהופתענו לגלות שלא הרבה יחסית למטען בעל אפשרויות כמו של ה-AirUnleashed ובהשוואה למתחרות אחרות בשוק. כ-100$. המשטח זמין לרכישה כבר היום ויישלח באופן גלובלי. האספקה הראשונה של המשטח תצא ב-15 למאי.

אודות רועי האן

Avatar
רועי האן, בן 19 מהשומרון. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס. טכנאי מחשבים בימים וגיק הדוק בלילות. מעריץ מושבע של Marvel ושחקן משחקי תפקידים קשוח. גיק איכותי בעל דעה קולחת שתמיד שמח לדון בכל נושא מעניין!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *