בית / חדשות / Playstation 5 צפוי לצאת בנובמבר 2020 – לפי אנליסט יפני
Sony

Playstation 5 צפוי לצאת בנובמבר 2020 – לפי אנליסט יפני

האנליסט היפני Hideki Yasuda מעריך כי לחברת Sony צפויה עוד הצלחה מסחררת בקרוב.

כולנו יודעים ומניחים כי בינינו לבין הדור הבא של הקונסולות, מפרידה ככל הנראה שנה. אין זה אומר כי הספקולציות נעצרות כאן. רבים מאותם הוגי ספקולציות הם בעלים גאים של קונסולות כגון Playstation ו-Xbox, וכיצד יראו קונסולות הדור הבא שלהם. אבל זה לא עוצר במעריצים חסרי סובלנוץ, גם אנליסטים רבים פוקדים את התעשייה הזו, ומנסים לנבא את הבאות. כמו מתי בערך ישוחררו אותם קונסולות, מה הן יכלולו ואפילו טווחי מחיר. אנליסט בשם Hideki Yasuda מחברת Ace Research Institute, בחר לשתף אותנו בתחזית שלו.

על פי הדו”ח האנליסטי הרבעוני של חברת Sony, מעריך Yasuda כי ה-Playstation 5 ישוחרר בנובמבר של שנת 2020, עם תג מחיר העומד על $499. הוא מאמין כי זה בא בתגובה עבור כל הפגמים עליהם אנחנו יודעים במערכת ה-Playstation 4 והחומרה החזקה עליה שמענו בחודשים האחרונים למערכת העתידית. לפי הערכה שלו, הוא חושב כי חברת Sony תמכור 6 מיליון יחידות של PS5, כבר במהלך השנה הראשונה שלו בשוק. בשנה שתבוא לאחר מכן, המספר יגיע ל-15 מיליון עותקים ברחבי העולם. לפי השקפתו, השירות של Google Stadia לא יפגע באופן דרסטי במניה של הקונסולה של Sony.

אבל כמו כל אנליסט טוב, חשוב לקחת בחשבון שזה הוא רק חיזוי, ואין מידע נכון בשלב הזה. זו היא רק הערכה משוארת של מלומד בכל התחום של חיזוי השוק. התאריך בו נקב אותו אנליסט מלומד נשמע סביר לחלוטין, וזאת בהנחה ש-Sony ו-Microsoft לא יברחו בשיטה מוזרה כזו או אחרת להציג את קונסולות הדור הבא שלהן. לגבי המחיר, ייתכן וזה יעציב כמה וכמה אנשים כאן בקהל, אבל בהתחשב בעובדה שנכון לרגע זה, זו הערכה בלבד. נכון שרובינו מסכימים כי סכום של $399 הוא סביר בהחלט, אבל הטכנולוגיה שתגיע עם ה-PS5 עשויה להצדיק את המחיר של $499.

כל שנותר לנו לעשות כעת הוא לראות האם Yasuda אכן צדק בהשארותיו.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *