בית / חדשות / שקרים קטנים גדולים קיבלה טריילר חדש לעונה 2

שקרים קטנים גדולים קיבלה טריילר חדש לעונה 2

HBO שחררה טריילר חדש לכבוד העונה השנייה של הדרמה הקומית “שקרים קטנים גדולים”.

“שקרים קטנים גדולים” נוצרה ונכתבה על ידי דייוויד אי קלי, שביסס אותה על סיפרה של ליאן מוריארטי .העונה הראשונה של הדרמה סובבת סביב קבוצה של עקרות הבית מושלמות הגרות בעיר מונטריי שבקליפורניה. הנשים הופכות לחשודות בחקירה של המשטרה המקומית שעוסקת במוות מסתורי. הסדרה, שתוכננה לכלול עונה אחת בלבד, הצליחה ביקורתית, במספר הצופים שהביאה ובמספר הפרסים שזכתה בהם, מה שהוביל את ערוץ HBO לחדש אותה לעונה שנייה בת 7 פרקים.

לאחר שנגמר חומר המקור(הספר של מוריארטי), דייוויד אי קלי המשיך וכתב גם את התסריט לעונה השנייה של הסדרה,אך לאומתו הבמאי ז’אן מארק ואלה שעבד על העונה הראשונה הוחלף בבמאית אנדריאה ארנולד ( אמריקן האני, מחוץ למים). עכשיו, כשנשאר רק עוד חודש עד לבכורת העונה השנייה ביוני, HBO שחררה טריילר מורחב המראה את כל הנושאים החדשים של העונה וגם נותן הצצה ראשונה לדמות החדשה בגילומה של מריל סטריפ:

לפי הטריילר, נראה שהעונה השנייה תמשיך בדיוק היכן שהעונה הקודמת הסתיימה. חמש הדמויות הראשיות ימשיכו לנסות לשמור בסוד את השקר הקטן הכי גדול שלהן, נסיבות מותו האמתיות של בעלה המתעלל של סלסטה (ניקול קידמן), פרי (אלכסנדר סקארסגארד). בהמשך נראה כי אמו של פרי מרי לואיז (מריל סטריפ) מגיעה אל העיר כדי “לעזור” לסלסטה להתמודד עם המצב החדש שנקלעה אליו ובעיקר כדי לחשוף את האמת על מותו של בנה. עד כה, העונה השנייה של “שקרים קטנים גדולים” נראית ונשמעת מבטיחה, במיוחד לאור הצטרפותה של סטריפ.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *