בית / חדשות / Just Cause 4 מקבל עדכון עם גשרים נהרסים ושלל חפצי כאוס
Just Cause 4

Just Cause 4 מקבל עדכון עם גשרים נהרסים ושלל חפצי כאוס

אמנם Just Cause 4, המשחק החדש בסדרת משחקי ההרס והכאוס של Avalanche, לא התקבל יותר מדי טוב בפני השחקנים מלאי הציפייה, אך נדמה שהסטודיו המוערך מנסה לתקן זאת, קצת מאוחר מאשר מוקדם, עם עדכון האביב שזמין כבר עכשיו ל-Xbox One, PlayStation 4 ולמחשב האישי.

העדכון החדש, שיצא יחד עם סרטון המסביר את התוספות שלו (אותו תוכלו לראות למעלה), מוסיף מספר חפצי כאוס ניידים אותם השחקנים יוכלו להרוס על מנת להגביר את ניקוד הכאוס שלהם במשחק, יחד עם הוספת האפשרות לפוצץ ולהרוס גשרי רכבות. עדכון האביב גם מוסיף שיפורים ל-AI של האויבים בהם תלחמו (מה שאמור להפוך את מרדפי המכוניות למלהיבים יותר), מוסיף את האפשרות לחפש ולהרוס את פסליהם של ארגון ה-Black Hand המפוזרים ברחבי עולם המשחק, עדכונים לתאורת המשחק ועוד לא מעט תוספות אחרות.

לאחר עדכון האביב, ב-26 ביוני, חבילת ההרחבה השנייה של המשחק, Los Dominos, שהוכרזה בתחילת השבוע. צפו בטריילר ההכרזה:

Los Dominos יגרום למחלה חדשה וטפילית להתפרץ ב-Solis, ו-Rico שלנו הוא הנבחר לטפל בבעיה, היוצרת שדים מטורפים ורעבים לדם מחיילי ה-Black Hand. ההרחבה תוסיף כישורים וכלים חדשים לארסנל של Rico, יחד עם משימות חדשות כדי להעשיר את תוכן העולם הפתוח, ומשימות אחרות הבנויות להרחבת ולטיפול בבעיה הטפילית, בסגנון לינארי יותר.

עדכון האביב של Just Cause 4 זמין כעת ל-Xbox One, PlayStation 4 ולמחשב האישי, ו-Los Dominos תגיע ב-26 ביוני למערכות אלו, עם גישה מוקדמת של שבוע לרוכשי ה-Expansion Pass וגרסת ה-Gold.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *