בית / חדשות / טריילר חדש ל-Doraemon Story of Seasons

טריילר חדש ל-Doraemon Story of Seasons

משחק האנימה הפופלארי Doraemon Story of Seasons זוכה לקבל טריילר חדש.

המשחק המבוסס על סדרת האנימה הפופלארית עומד להגיע במהלך עונת הסתיו הקרובה (עוד אין תאריך רישמי). ב-Bandai Namco החליטו לשחרר טריילר חדש עבור Doraemon Story of Seasons, המציג לנו עוד פרטים חדשים אודות המשחק שצפוי להגיע.

הכינו את עצמכם להרפתקאה המשלבת בתוכה חקלאות יחד עם Doraemon וחברים! למי מכם שלא מכיר את Doraemon האהוב, מדובר במעין סוג של חתול רובוטי בצבע כחול, ששבה אתם ליבם של מיליונים ברחבי העולם כולו. המשחק Doraemon Story of Seasons סוחף אותנו אל עולם חדש. אותו עולם מביא לנו חוויית משחק שקטה המגיעה יחד עם סיפור מרגיעה על חווה, חברות ומתן עזרה לאחרים. הגיע התור שלנו לתפוס ביד עט חפירה, ולצלול אל המשחק.

אחרי שבשוק קיימים משחקים רבים של יריות, אקשן, אימה ומתח, אנחנו גם זוכים לקבל כותר שליו ורגוע, הלוקח אותנו אל אווירה יום יומית. במהלך המשחק אנחנו למעשה מגלמים ילד העונה לשם Noby, ויחד יהיה עלינו להשיב לחיים חווה הרוסה. בין היתר יהיה באפשרותינו לגדל יבולים שונים, גידול של חיות משק שונות, בניה של רהיטים ויתרה מכך, לחקור את כל מה שיש לעיר להציע לנו. כמובן שנוכל להיעזר ברובוט החתולי הכחול והגאדג’טים היעילים שלו להפיכת החווה לקסומה ביותר.

את Doraemon Story of Seasons אנחנו נזכה לראות מגיע במהלך סתיו 2019, עבור ה-Nintendo Switch וה-PC באמצעות Steam.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *