בית / חדשות / הוכרזה עונה שנייה של “אהבה, מוות & רובוטים”

הוכרזה עונה שנייה של “אהבה, מוות & רובוטים”

אחרי עונה ראשונה מצוינת ומטורפת לחלוטין- הגיע הזמן של Netflix להכריז על עונה שנייה לסדרת האנתולוגיה החדשנית שלה “אהבה, מוות & רובוטים”

עכשיו- אחרי שהעונה הראשונה של “אהבה, מוות & רובוטים” (לביקורת) כבר עברה ושנייה אחרי ששוחררה העונה החמישית של “מראה שחורה”- ענקית הסטרימינג נטפליקס לא עוצרת ומכריזה כי אחת הסדרות המפתיעות ביותר של השנה החולפת תחזור לעונה שנייה.

הסדרה של דיוויד פינצ’ר (David Fincher) וטום מילר (Tim Miller), שהביאה סגנונות שונים של אנימציה (ופרק אחד שחציו בלייב-אקשן), זכתה להצלחה יחסית בביקורות ובאהבת הקהל (ציון של 77% באתר Rotten Tomatoes) ונראה כי זה היה רק עניין של זמן עד שהסדרה תקבל עונה שנייה למינוף ההצלחה.

הסדרה הורכבה מ-18 פרקים קצרים שסיפרו סיפורים נפרדים בסגנונות אנימציה שונים, כל אחד מהם באורך של כרבע שעה, והפכו יחד לשלם הגדול מסכום חלקיו, כרכבת הרים רגשית בתוך זמן קצר יותר מרוב הסרטונים שאתם רואים ב-YouTube.

יחד עם ההכרזה על שובה של הסדרה לעונה שנייה, בנטפליקס הכריזו כי הם מביאים את ג’ניפר יו נלסון (Jennifer Yuh Nelson) לפקח על הפקת העונה השנייה, בין היתר כדי לוודא כי הצלחת העונה הראשונה תימשך גם בעונה השנייה, כאשר זו תעלה לשירות.

נלסון היא אישיות ותיקה בתחום האנימציה בקולנוע ובטלוויזיה, ואף זכתה בפרס האקדמיה לסרט האנימציה הטוב ביותר על עבודתה על הסרט “קונג פו פנדה 2”, והייתה שותפה לבימוי סרט ההמשך- “קונג פו פנדה 3”.
בשנת 2018 הייתה הבמאית של סרט הלייב-אקשן “מוחות אפלים” (The Darkest Minds).

אחת הטענות (היחידות) שהועלו על ידי מבקרים שונים, כי הסדרה ממוקדת בעיקר על נקודת מבט גברית, ונראה כי ב-Netflix  לקחו את הביקורת לתשומת ליבם, ולקחו אישה בעלת רקע באנימציה לשים עין מקרוב על העונה החדשה, כמענה לאותן ביקורות.
החשש העיקרי שנובע מההחלטה להביא אדם אחד ש”ישגיח” על יצירת העונה במלואה, היא כי ייאבד חלק מהקסם של העונה הראשונה, של סגנונות האנימציה והשוני בין הפרקים השונים ויתבצע מעין “יישור קו” מבחינת המבנה, המסרים והסגנון.

מאחר וההכרזה רק יצאה, כנראה שהעונה החדשה תצא במהלך שנת 2020, או אולי אפילו בשנת 2021, אך נכון לעכשיו אין לנו תאריך מדויק להשקת העונה החדשה.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *