בית / חדשות / הייתכן וה-Nintendo Switch Mini הודלף?

הייתכן וה-Nintendo Switch Mini הודלף?

השמועה אומרת שרשת חנויות סינית גדולה, הדליפה את ה-Nintendo Switch Mini.

כבר מזו תקופה ארוכה שאנחנו שומעים כי ייתכן וקונסולת ה-Nintendo Switch תזכה לקבל עדכון משמעותי, בצורה של גרסה מוקטנת. אחרי כל כך הרבה מאמצים לעשות את הכל בשקט, ייתכן וה-Nintendo Switch Mini הודלף מוקדם מידי. ואת זה החברה צריכה לזקוף לזכותה של רשת קימעונאית סינית, העונה לשם HonSon.

כל העניין החל להיחשף ברשת, לאחר שזו שלחה דואר אלקטרוני ללקוחות רשומים שלה. באותם אימיילים מופיעים מוצרים נלווים לקונסולת ה-Nintendo Switch Mini, שכללו גם עיבוד חדש של הקונסולה. כש-Nintendo Life פנו לנציג מטעם רשת HonSon, זה מסר להם כי אין מדובר בעיבוד רישמי של המכשיר, אלא זה מבוסס על פי “מידע מסווג. האביזרים הנלווים יהיו תואמים למודל הקיים ברגע שהוא ישוחרר לשוק.” וזאת כמובן ברגע ש-Nintendo תכניס אותם לייצור באופן רישמי.

כולנו כבר רגילים להדלפות, אחרי הכל רק לפני שבוע וחצי הודלפה כמעט כל מסיבת העיתונאים של אחת החברות הגדולות במהלך תערוכת ה-E3. אחד הדברים שחדשים לנו בהדלפה הזו היא השימוש בביטוי “מידע מסווג”, שככל הנראה נועד ללעוג ליצרנית על הסודיות שבדבר. לא נאשר באופן רישמי את ההדלפה, וניתן לזמן לעשות את שלו. מי יודע אולי ממש בקרוב נזכה לראות את ה-Switch Mini מוכרז באופן רישמי.

מה אתם חושבים על העיצוב שייתכן ונזכה לקבל לקונסולה שעדיין לא הוכרזה? האם השימוש בביטוי “מידע מסווג” אכן היה נחוץ לדעתכם בכל הנושא הזה? במידה ואכן נזכה לקבל הכרזה רישמית של המוצר בקרוב, מתי אתם חושבים שהוא יגיע? מה הייתם רוצים לראות בו? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *