בית / חדשות / Rocket League, עכשיו גם כדורסל

Rocket League, עכשיו גם כדורסל

ב-11 למרץ פורסם בעמוד ה-Twitter של Rocket League ציוץ שבו תמונה שמראה כיצד יראו הסלים בגרסת הכדורסל שעתידה לצאת בחודש הבא עם הכיתוב: “שיגעון מרץ ממש מעבר לפינה, זמן מצוין לחשוף את הגרסה החדשה שאנחנו עובדים עליה”.

Rocket League הוא משחק כדורגל המכוניות העתידני שפותח על ידי Psyonix, ב-Psyonix דואגים לחדש את החוויה כל הזמן בעזרת גרסאות מיוחדות, בנוסף לגרסה שבה הוספו מפות חדשות, וגרסה שבה שינו את מאפייני המשחק (גודל הכדור משתנה, צורת הכדור משתנה), בחודש דצמבר של שנת 2015 הוצאה גרסה של הוקי, עם שלג ודיסקית הוקי, גרסה זו שינתה את תדמית המשחק ואינו נתפס יותר “רק” כמשחק כדורגל מכוניות.

מפתחי המשחק Psyonix החליטו להוסיף עוד ענף ספורט שמערב כדור והפרסום שלהם בעמוד ה-Twitter ב-11 למרץ הוא החשיפה הראשונה של גרסת הכדורסל שלפי דיווחים שלהם, מתוכננת לצאת באפריל. בנוסף לפרסום זה Psyonix פרסמו פעם נוספת בעמוד ה-Twitter שלהם היום, ב-30 למרץ, והפעם עם סרטון שנותן לנו עוד הצצה לגרסת הכדורסל שעתידה לצאת, בפרסום זה גם חשפו את שם הגרסה החדשה שתיקרא Dunk House. אז האם אתם מוכנים לכדורסל עם מכוניות עתידניות, כדור וסלים ענקיים?

כפי שניתן לראות מהסרטון השליטה האווירית של השחקנים תעמוד למבחן בגרסה הזאת ותהיה הגורם המשמעותי בגרסת כדורסל המכוניות העתידני של Rocket League, נכון להיום אין עוד פרטים רשמיים בנוגע לגרסה זו, ולנו נשאר רק לחכות בציפייה לחודש אפריל. אז כדאי שתתחילו להתאמן על השליטה האווירית שלכם, אתם תצטרכו את זה.

אודות שון אריאב

Avatar
בן 17 מחולון, לומד תכנות, משחק במחשב ובסוני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *