בית / חדשות / Naughty Dog אישרו בטעות ש-The Last of Us 2 נמצא בפיתוח

Naughty Dog אישרו בטעות ש-The Last of Us 2 נמצא בפיתוח

מידע חדש סביב The Last of Us 2 וקיומו.

The Last of Us הוא ללא ספק בין משחקי האקשן-הישרדות הטובים ביותר לדור הקודם של הקונסולות. המשחק הזה של Naughty Dog הגיע בשנת 2013 לראש טבלאות המכירה בעולם.

מאז השחרור של הדור החדש של קונסולות המשחקים, המעריצים של המשחק מחכים בקוצר רוח למשחק המשך או לפחות להכרזה או רמז. נראה שהגיעה העת ו-Naughty Dog ממש קרובים להודות ש-The Last of Us 2 באמת קיים.

long time no see
long time no see

לפני זמן מה, במהלך פאנל שאלות-תשובות ב-MetroCon, הקיום של The Last of Us 2 אושר בטעות על ידי השחקן Nolan North שמדובב את David במשחק המקורי. בצורה נורא מעניינת, פליטת הפה של Nolan North לא הובילה לשלילה ולא להכרזה מצד המפתחת Naughty Dog.

עם זאת, ישנם השערות ש-The Last of Us 2 נמצא כרגע בהמתנה בגלל כל הפוקוס ש-Naughty Dog נותנת ל-Uncharted 4: A Thief’s End ששוחרר מוקדם יותר השנה. מצד שני, השחקן Troy Baker שמדובב את Joel במשחק המקורי יצא והכריז שמשחק המשך ל-The Last of Us לא נמצא בפיתוח.

במהלך שידור חי שערכה Naughty Dog נערך דיון לגבי המשחק. Josh Scherr, שלקח חלק בדיון לא חיכה ופלט בטעות עוד רמז לגבי כך ש-The Last Us 2 הוא אמיתי.

Josh אמר: “כל אנימציות הפנים בסדרת Uncharted נעשו בזכות Eric, פה, ובמהלך The Last of Us הראשון. אופס, אמרתי The Last of Us הראשון?”

He said, “All the facial animation in the Uncharted series was led up by Eric, here . . . and [on] the first The Last of Us. Uh, did I say the first The Last of Us?”

9fa985a52f045331007ecc61f0d77193

פליטת הפה של Josh Scherr יכולה להיות בטעות או מהלך מכוון כדי ליצור Buzz סביב המשחק. מצד שני, בפרופיל ה-LinkedIn של מפתח ב-Naughty Dog הוזכר שהוא עבד על פיתוח The Last Of Us 2 בקורות החיים שלו, אך המידע הזה הוסר אחרי חודש.

כשמסתכלים על האירועים שקורים סביב המשחק, אנו יכולים לנחש ניחוש מושכל ש-The Last of Us 2 אכן נמצא בפיתוח. כמובן, כשיצוץ מידע חדש נעדכן אתכם במהרה.

מה דעתכם על כל הנושא? פליטת פה וטעות? או שבאמת The Last of Us 2 נמצא בפיתוח? ספרו לנו באזור התגובות.

(עובד על פי כתבה מ-FragHero)

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *