בית / חדשות / The Last Of Us 2: פרטים חדשים ושנת היציאה נחשפים

The Last Of Us 2: פרטים חדשים ושנת היציאה נחשפים

The Last Of Us 2 פרטים חדשים נחשפים ממגזין לא ידוע ביניהם שנת היציאה 2018 והמשכיות לדמותה של Ellie.

לאחרונה פורסמה באינטרנט תמונה של כתבה ממגזין לא ידוע שבה מתמקדים בהכרזה של The Last Of Us 2   מ-E3, הבעיה בתמונה הייתה שNaughty Dog החליטה שלא להכריז על המשחק ב-E3 ואני משאר שהכתבה לא הייתה אמורה להתפרסם.

אחד מהפרסומים היה על מצבה של Ellie בכותר החדש, לפי הכתבה  Ellie תהייה בת 19, כאשר לפי זמן המשחק חמש שנים עברו מחייה של Ellie, מנהל הקריאייטיב של המשחק הקודם בסדרה: Neil Druckmann הישראלי האמריקאי דיבר על כך שבכותר החדש יצא לנו לחוות את הזמן הרב ש-Ellie חיה עם Joel. דבר אחד שהובהר מאד הכתבה היה שאנחנו נראה את הרגעים החשובים בחייה של Ellie אבל המשחק ימשיך את אירועי המשחק הקודם ולא ישבור את המבנה שלהם. לפי הידיעה הזאת אפשר להבין ש-The Last Of Us 2 הוא משחק המשך לכותר הקודם בסדרה ולא prequel או spin-off.

מהכתבה עולה של-Uncharted 4 הייתה השפעה רבה על המפתחים של The Last Of Us 2 מכיוון שלפי Druckmann סרטוני משחקיות ראשוניים של המשחק מראים שז’אנר ההרפתקאות יהיה יותר נפץ במשחק הבא וכמו כן יהיה שיפור ניכר ביצירתיות של שחקנים בפתרון מצבים שונים. למרות זאת Druckmann הבהיר שהם לא מתכוונים להפוך את TLOU 2 למשחק SendBox, אבל יהיה לו נגיעות של עולם פתוח ונתן דוגמה לכך שיהיה אפשר לחקור אזור של עיר שלמה.

The Last Of Us 2

אודות אופק שלינגר

אופק שלינגר
גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *