בית / ביקורות / דובי לילדים גדולים – סיקור בובת Funko Pop טד מהסרט TED 2

דובי לילדים גדולים – סיקור בובת Funko Pop טד מהסרט TED 2

אם יש דמות Funko Pop שבהחלט אהבנו אשתי ואני להוסיף אל כל החבורה זה טד, הדובי החצוף עם הפה המטונף ש…אין מה לעשות, חמוד ברמה קיצונית. שנעיף יחד מבט מקרוב?

לפני שנתחיל רק אזהרה קטנה, הסרט טד הוא סרט למבוגרים, ז”א 18 ומעלה, הוא מלא בתכנים בוטים ושאר אזהרות שכולנו מכירים ומטבע הדברים, גם הסיקור יכיל מעט נגיעות כאלה. אז אל תגידו שלא הוזהרתם.

אחת הדמויות היותר אהובות מצד אחד וחצופות ובוטות מצד שני שקיימות בעולם הקולנוע זה טד (המדובב על ידי סת’ מקפרלן הגאון, יוצר ומדובב של Family Guy, American Dad ועוד), הדובי שקם לחיים ויחד עם חברו הטוב ביותר ג’ון (מארק וולברג AKA מארקי מארק) הם…ובכן, לא ממש יוצאים להרפתקאות אלא יותר חוגגים סטייל “סקס סמים וטלוויזיה” ועל הדרך נכנסים לצרות ומעניקים לנו פרספקטיבה שונה על החיים.

הסרט הראשון שיצא ב-2012 נתן לנו משהו חדש שהרבה זמן לא נראה והוא דמות שקמה לחיים וחיה חיים רגילים לחלוטין אבל עם טוויסט- זה למבוגרים בלבד, והדמות הינה דובי קטן ומתוק ששותה בירה, עושה סמים, ועל הדרך שוכב (בערך) עם כל דבר שזז. הסרט הפך להצלחה לא קטנה וכמובן שיצא סרט המשך, הוא אמנם היה “פחות” טוב מהראשון אבל עדיין מצחיק בטירוף עם המון בדיחות שמתאימות לסת’ מקפרלן ולקהל הסטלנים שאוהב אותו. כמו כל סרט שמצליח והופך לשיחה (בין אם הוא טוב או רע) ייצאו בעיקבתיו מרצ’נדייז ושלל דברים לאסוף, ביניהם בובת Funko Pop.

טד הקטן שברגע זה מעטר את שולחן העבודה שלי ליד הרובוטריקים משנות ה-80 (גיק כבר אמרנו?) הוא בהחלט אחת היציאות היותר מתוקות שראיתי, הוא עשוי בצורה מושלמת ואפילו מעט מבלבלת.

נתחיל עם הגוף, הוא נראה שעיר ופלאפי כמו שדובי צריך להיות, עד שממש נוגעים בו ומבינים עד כמה החבר’ה ב-Funko גאונים, הויניל (בואו נקרא לזה פלסטיק, או.קי?) כולו מושקע ובהחלט נותן תחושת מראה של פרווה.
כיאה לבובה מהסוג הזה גם לטד יש ראש גדול שנותן לדמויות הללו סוג של מראה ביזארי (בואו נהייה אמיתיים) אבל הפעם זה משום מה מתאים ועובד, היחס נראה מושלם ומחשבה שעברה לי בראש עסקה ב”אולי סת’ חשב על זה מראש כשיצר את טד בסרט, ככה שהדמות שלו תראה כייחודית בין שאר הדמויות של FUNKO?” בנוסף, בניגוד לרוב הדמויות שיש להן מבט “אטום” אצלו אפשר ממש לראות הבעה הודות לגבות שאחת אפילו “מורמת”, אדיר כבר אמרתי? לטד הקטן יש גם כרס קטנה מקדימה וזנבנב מתוק מאחור, את גופו מעטר “פס תפר” כמו של דובי פרווה, וביד הוא מחזיק שלט טלוויזיה, אחד ממקומות המרבץ האהובים עליו.

כה אמרה חן: “הוא פשוט מתוק!!! אהבתי את הסרטים אבל לא חשבתי שאי פעם ארצה משהו של אספנים משם, עד שטדי הקטן הגיע! מתה על העיצוב שלו, על הגבות, הזנב, האוזניים והשלט, מצחיק השלט.”

אם נסכם בקטנה את מה שראינו\נגענו אז הדמות הזאת גם במבט חטוף וגם במבט מקרוב מושלמת, היא מעוצבת ועשויה היטב, עם פרטים מושקעים גם בדברים הגדולים וגם בקטנים ובנוסף, יש בה משהו מיוחד שעושה אותה שונה, מגניבה ופשוט… מושלמת.

שימו לב, דובי קטן לחש לי שב”קומיקס וירקות” טד נמצא כרגע במחיר מיוחד ומתוק (כמוהו), במקום 60 ש”ח – רק 47 ש”ח, שווה לאללה!!! אז תנו קפיצה, תמסרו ד”ש וכשאתם “מאמצים” טד אל חיק המשפחה, תגידו להם שאנחנו שלחנו אתכם. עכשיו תסלחו לנו, אנחנו הולכים להתאמן על שיר הברק לפני שהחורף יגיע…

06 (1)

בובת Funko Pop טד מהסרט TED 2

ציון סופי - 10

10

מושלמת

הבובה (שהאספנים לא ישמעו אותי) מעוצבת ועשויה היטב, עם פרטים מושקעים גם בדברים הגדולים וגם בקטנים, ויש בה משהו מיוחד שעושה אותה שונה, מגניבה ופשוט... מושלמת.

User Rating: 5 ( 1 votes)

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *