בית / חדשות / חדשות Civilization 6 לאחר שחרור המשחק

חדשות Civilization 6 לאחר שחרור המשחק

Civilization 6 מגיע אלינו לאחר המתנה ארוכה

לאחר המתנה ארוכה מאוד סוף סוף השתחרר משחק האסטרטגיה המפורסם Civilization 6. המשחק השישי בסדרה זוכת הפרסים שפותחה על ידי Firaxis Games ומופצת על ידי 2K אשר עוסקת בסימולציה של בניית אימפרייה עם מנהיגים שונים מרחבי העולם.

Civilization 6

במסיבת העיתונאים שנערכה , ראש מחלקת השיווק של 2K אמר בתגובה: ” מעל 25 שנה, גיימרים מכל הדורות נהנו לקחת עוד צעד נוסף לכיוון פיתוח האימפריה שלהם, היום אנחנו חוגגים את שחרור המשחק השישי בסדרה האהובה על כולנו ואני לא יכול להיות מאושר יותר.” המשחק השישי מסמל עוד אבן פינה חשובה בנוגע לסדרה שמכרה מעל ל-35 מיליון עותקים דיגיטלים לבד, שלא נדבר על עותקים פיזים וגרסאות אספנים.

נוסף על כל החגיגות מפתח המוזיקה הראשי Christopher Tin אשר אחראי על יצירת המופת שהייתה מוזיקת הנושא של Civ 4 אשר שמה “Baba Yetu” העלה סרטון לערוץ הראשי שמציג את מוזיקת הנושא של המשחק השישי ששמה: “Sogno Di Volare”  מנוגנת על ידי מקהלת קודאגן.לאלה שמתחילים לשחק ביצירת המופת הזאת רק מהמשחק השישי החליטו המפתחים ב-Firaxis לשחרר סדרת מדריכים לשליט הצעיר שתוכלו לראות ביוטיוב.

 

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *