בית / חדשות / Detroit: Become Human יהיה מרוכב יותר ממשחקי החברה הקודמים

Detroit: Become Human יהיה מרוכב יותר ממשחקי החברה הקודמים

החברה הידועה Quantic Dream מגיעה בקרוב מאוד עם משחק חדש בשם Detroit: Become Human (האקסקלוסיבי לקונסולת ה-PlayStation 4), מאשר סרט אינטרקטיבי ללא כמעט שום פעולות מצד השחקנים, המשחק המצופה Detroit הולך בהחלט להיות משחק אינטרקטיבי, שבו הפעולות שאתם מבצעים במהלך המשחק באמת הולכות להשפיע על מהלך המשחק עצמו, וזה הופך את המשחק ליותר מורכב מאשר כל משחק אחר שראינו מחברת Quantic Dream (הידועה בעיקר בגלל המשחקים Beyond Two Souls ו-Heavy Rain המצויניים בעיניי).

כמה מורכב? נסו 20 פעמים מורכב יותר. לפחות, כך אמר David Cage (תסריטאי ובמאי המשחק Detroit) בראיון שנערך באתר gamesindustry.biz, וכתוצאה מכך גם כתיבת התסריט למשחק נמשכה יותר זמן מהרגיל.

Detroit

“אם להיות כנה, זה היה קושי גדול,” הוא המשיך. “רק עכשיו סיימתי לעבוד על התסריט של Detroit. זה לקח לי יותר משנתיים, עבודה של שישה ימים בשבוע. זה בטח 20 פעמים יותר מורכב יותר מאשר כל דבר שעשינו בעבר. זה יותר מדי להכיל בשביל מוח אחד.”

“למזלי, יש לי צוות מאוד מוכשר שעוזר לי לעקוב אחר השלוחה ולמצוא רעיונות טובים לכל דבר. כאשר זהו רק מוח אחד, אתה יכול להגיע להמון רעיונות טובים ביום אחד. העובדה שאנחנו משתפים פעולה בעבודה על התסריט עוזרת לי, אבל אני אוהב את העובדה כשזה מתחיל עם משהו מאוד אישי.”

אני מניח שאלו חדשות מצוינות. מצד אחד אני מאוד אוהב את כל הקטע שזה מרגיש מאוד באווירת סרט, אבל אני חושב שכשזה יותר משחק זה יהיה יותר מהנה, הציפיות שלי למשחק הזה בשמיים ואני חושב שיהיה מאוד מעניין לראות אחרי Beyond: Two Souls ו-Heavy Rain, לראות את התוצר הבא של David Cage.

טריילר המשחק:

Detroit: Become Human צפוי לצאת בשנת 2017 והמשחק יהיה אקסקלוסיבי לקונסולת ה-PlayStation 4.

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *