בית / חדשות / חדשות Nintendo Switch מרחבי העולם
Nintendo Switch Mutant Mudds

חדשות Nintendo Switch מרחבי העולם

Nintendo Switch ממשיך להסעיר את הרשת בידיעות חדשות

חברת Nintendo כבר ידועה ביכולת שלה לשגע את המעריצים בידיעות חדשות בנוגע לקונסולה החדשה שלהם ה-Nintendo Switch . וגם הפעם מספר ידיעות חשובות הגיעו אלינו, השחקנים ולמען נוחות הקוראים שלנו החלטנו לאגד לכם אותן בכתבה אחת נוחה ויפה.

שמועה: ה-Switch מסוגל לתמוך בכרטיסי זיכרון של עד ל-128GB
בהתחשב בעובדה שה-Switch הינה קונסולה היברידית ,כלומר שהיא קונסולה גם נייחת וגם ניידת לא הייתי מופתע שגיליתי שגם ה-Switch ייתמוך כמו קודמיו בכרטיסי SD של זיכרון. הפן המפתיע באירוע הוא שבמקום תמיכה על רק עד ל-32GB של זיכרון כמו קודמו ה-3DS ה-Switch מסוגל לתמוך עד לכ-128 GB של זיכרון.המידע החדש מגיע אלינו בזכות ערוץ היוטיוב- Let’s Play Video Games שנראים כהמומחים בתחום השמועות אשר נוגעות לקנוסולה. בנוסף לשיתוף השמועה פירסם ערוץ היוטיוב עוד הנחה שטוענת שהקונסולה לא תתמוך בכונני זיכרון חיצוניים אבל אני סקפטי מאוד בנוגע אל ההנחה הזאת, אחרי הכל למה ל-Nintendo ליצור חיבורי USB בקונסולה אם לא תהיה תמיכה בכוננים חיצוניים.

מאמר: ה-Switch יכיל מסך מגע בגודל 6.2 אינץ’
על פי מאמר שנכתב ברשת נאמר בתגובה שלקונסולת הדגל החדשה של Nintendo ה-Switch יהיה מסך מגע בגודל 6.2 אינץ’ באיכות 720P. לפני שנמשיך חשוב לציין שחברת Nintendo לא הגיבה על המאמר ולכן קחו את הכל בסימן שאלה גדול. אם מסתכלים מבחינה היסטורית המאמר דווקא נשמע הגיוני  בעקבות כך ש-Nintendo הייתה החלוצה בהמחלת המכירה של מסכי מגע במגוון מכשירים לשוק הצרכנים. אם והמאמר אכן דובר אמת מהלך זה יהיה צעד ענק מבחינת החברה בהתחשב שבשתי הקנוסלות האחרונות שלהן לא היו מסכי מגע וזאת תהיה הקונסולה הראשונה. מבחינת גרפיקה גם פה יהיה שדרוג מהאיכות של ה-3DS שהייתה כ-240p ועכשיו השתדרגה לכ-720p.

הכרזה: תאריך השחרור,מחיר ועוד ב-Live של Nintendo ב-12 לינואר
לאחר המתנה ארוכה מאוד סוף סוף החליטה Nintendo לקבוע תאריך אשר נוגע להכרזות שכל הקהילה חיכתה להן, תאריך השחרור, המחיר של הקונסולה ואיזה משחקים יהיו בה. בציוץ שכתבה הנציגה האמריקאית של החברה נכתב שכל השאלות הללו יקבלו תשובה בלייב המתוכנן של החברה בתאריך ה-12 לינואר,2017.

בדיקה: הכרזת ה-Switch השיגה יותר צפיות מאשר ה-Scorpion וה-Pro
הדרך שבה חברת Nintendo טיפלה בקונסולה החדשה שלהם ה-Switch בהחלט הייתה, איך אגיד את זה, שונה, כן זאת המילה המתאימה.בשונה מ-Sony ומ-Microsoft שהכריזו חודשים או אפילו שנים לפני על מוצרים חדשים שלהם, חברת Nintendo בחרה בדרך טיפה אחרת. החברה כחישה כל ידע אשר נוגע לקונסולה בלל עד שביום שלישי בשבוע שעבר החליטה החברה לצייץ שהם יכריזו על הקונסולה החדשה שלהם בהמשך היום ועשו זאת באמצעות, סרטון יוטיוב.. .כן בשונה מחברות אחרות, לא כנסים גדולים ,לא רמזים או ציוצים קודמים פשוט סרטון באורך של 3 דקות אשר מדבר על קונסולה חדשה. לפי מחקר שנעשה על ידי ICO התוצאה הייתה שהשיטה שבה בחרה Nintendo לעבוד גרמה להרבה יותר אנשים לדבר עליה ועל הקונסולה החדשה שלה, שזה מאוד מפתתיע בהתחשב בכך שגם ה-Scorpion וגם ה-Pro קיבלו במה ב-E3 מול אלפי אנשים. בבדיקה שנערכה נאמר ש-1311 אתרים דיברו על ה-Switch בעוד שרק 1144 אתרים קטנים יותר דיברו על ה-Pro ובמקום האחרון ה-Scorpion עם מספר זעום של 834 אתרים. אם מסתכלים על זה ככה זה נראה שלחברת Nintendo יש מוצר מנצח וכל מה שהם צריכים לעשות זה רק לא לדפוק אותו.

ראיון: ה-Switch אולי יוכל להריץ מציאות מדומה בעתיד
העיצוב של ה-Switch הוא אחד העיצובים היפים ביותר מבחינתי, הוא שומר על פשטות של הקונסולה אבל בו זמנית נותן לה תחושה עתידנית שגורמת לך התרגשות. לאחר ההתרסקות המפחידה של ה-Wii U זה נראה כאילו Nintendo למדה מהטעויות שלה וחזרה אל קהל המקור שלה, המעריצים. אחת השאלות שעדיין לא נענתה על ידי החברה היא האם הקונסולה תוכל לתמוך ב-VR? בראיון שנעשה עם נשיא Nintendo נשאלה השאלה החשובה ביותר לקראת סוף הראיון, האם הקונסולה תתמוך ב-VR? תשובתו הייתה מאוד פשוטה: “זה לא שאנחנו לא מעוניינים ב-VR אנחנו מאוד מעוניינים, ה-VR יביא לשחקנים דרך אחרת לשחק ואנחנו מתבוננים בעתיד. הבעיה העיקרית זה שאנחנו עדיין לא יודעים אם המפרט של ה-Switch ייתמוך ב-VR או לא, אבל אם כן תצפו לשיתוף פעולה בין השניים.

ידיעה: כרטיסיות המשחקים יישקלו כ-16GB
אחת השאלות החשובות שהיו מאז שה-Switch הוכרז לצרכן הייתה כמה המשחקים יישקלו ואיך נוכל להעביר אותם. על חלק מהשאלה כבר קיבלנו תשובה שהיא כיצד נוכל להעביר משחקים והתשובה היא באמצעות כרטיסיות משחק כמו של ה-3DS. כתב הטכנולוגיה של ה-Wall Street Journal צייץ בטוויטר שלו שגילו לו שהגודל זיכרון של הכרטיסיות משחק ב- Nintendo Switch יהיה כ-16GB. כדי לאמת יותר את השמועה Emily Roger אשר ידועה כמקור הפנימי בתוך החברה אישרה את השמועה ואמרה בנוסף שזהו לא הגודל המקסימלי של הכרטיסיות ויותר גדולות יכולות לבוא בעתיד הקרוב מאוד.

ה-Nintendo Switch משוער להשתחרר בסביבות מרץ,2017

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *