בית / חדשות / מפתחי No Man’s Sky בציוץ משונה ב-Twitter

מפתחי No Man’s Sky בציוץ משונה ב-Twitter

מסתבר שמפתחי No Man’s Sky לא מתים

No Man’s Sky הוא אחד המשחקים המדוברים ביותר אי פעם בקהילת הגיימינג בהיסטוריה. המשחק אשר פותח על ידי חברת Hello Games, הבטיח הרבה וקיים מעט, ובעקבות זאת זכה לשנאה עצומה מהקהילה ואפילו נכנס לחקירה של רשות הפרסום הבריטית בחשד של פרסום שקרי.

No Man's Sky

חברי קהילת הגיימינג שעדיין עוקבים אחרי חשבון ה-Twitter של חברת Hello Games התעוררו היום למראה די מוזר- בציוץ חדש של החברה נאמר שמשחק הדגל שלהם היה טעות. לאחר חקירה יותר לעומק של החברה נאמר שהחשבון של החברה נפרץ על ידי עובד לשעבר של הסטודיו, שקיבל את הסיסמה דרך LinkedIn. מיותר להגיד שזמן קצר לאחר הופעת הציוץ, הפוסט הוסר על ידי החברה ו-Sean Murray בכבודו ובעצמו ששמר על דממת אלחוט מאז יציאת המשחק, הגיב לראשונה בטוויטר שלו בפוסט שאמר: “השרתים נפרצו, עכשיו הצוות צופה במרתון בפרקים של Mr.Robot. הפרק החמישי אדיר.”

אני אישית לא בטוח אם התגובה הזאת הייתה נחוצה מפי Murray. הציוץ נראה יותר כמו התגרות בקהל המעריצים מאשר תגובה רשמית. לאחר מספר שעות פורסמה שוב הודעה בחשבון של הסטודיו, שמסר שהחברה ב-100% לא פרוצה, ככה שאפשר להיות בטוחים שלא נמצא אותה במצב הזה שוב, ולפחות לא בינתיים.

מה אתם חושבים? האם אבדה התקווה לסטודיו? שתפו אותנו בתגובות.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *