בית / חדשות / התחזית לחורף, חם רצח – טריילר חדש לסרט אמונת המתנקש

התחזית לחורף, חם רצח – טריילר חדש לסרט אמונת המתנקש

בעוד כמעט חודשיים (נכון לכתיבת שורות אלו ואם לא יהיו הפתעות) מגיע הסרט המבוסס על סדרת המשחקים המצליחה Assassin’s Creed העונה לאותו השם (או בעברית אמונת המתנקש), ובשביל לחמם את האווירה, אולפני 20th Century Fox משחררים לאוויר טריילר חדש עם מידע חדש ופרספקטיבה חדשה. אחרי אל הגגות.

לפני שנתחיל בכלל, לחצו על הלינק, עברו ל-1080p ותחזרו אלי בעוד דקה ו-20.

ברוכים השבים.
אז ממש עוד קצת נוכל כולנו לראות אם הסרט אמונת המתנקש יהיה הסרט מבוסס משחק מחשב שסוף סוף יביא את הגאולה, ויהיה גם משהו טוב ולא מביך כמו שד”ר סטריינג’ עשה (לסיקור הקסום – קליק) לסרטי הקומיקס.
בטריילר החדש אנחנו נחשפים לכמה פריטי מידע די גדולים שמתחברים ליקום הגדול של המשחק, ועושים קצת סדר לכל מי שתהה איך לעזאזל זה יתחבר עם מה שמכירים ומשחקים ב(כמעט) 10 שנים האחרונות.
למי שעדיין מבולבל, זה מה שמגלים לנו:

  1. הטמפלרים ממשיכים לעבוד כמו מכונה משומנת שמגלגלת מיליארדים של דולרים ולצוד את כל מי ששייך לאססנים, בין האחרונים שנותרו בעולם הוא לא אחר מאשר Callum Lynch (מייקל פסנבנדר), הגיבור שלנו, שנתפס ע”י אבסטרגו (הטמפלרים) וכעת הוא הצעצוע שלהם.
  2. Callum לא לבד ויש כאלה שעדיין מאמינים בו ושיעשה את המהלך הנכון.
  3. הוא מנסה לעשות, לא ידוע עדיין אם זה גם מצליח.
  4. הצצה נוספת ל- Pieces of Eden, הטכנולוגיה עתיקה וחזקה של אלו שקדמו לאנושות ושכולם רודפים אחריה (ואחרי עוד כמה) לאורך ההיסטוריה.
  5. הצצה רחבה יותר לסצנות האקשן (מן הסתם…) שכל כך מאופיינות וייחודיות למשחק שיגרמו לכל מעריץ להתמוגג – להבים נשלפים, סכינים עפות, רומחים מרחפים וכמובן אגרופים וקפיצות.
  6. עוד מבט ל-MOVE הכי אייקוני של המשחק – The Leap of Faith, הקפיצה שאין מצב שמישהו שורד אותה.
  7. פרספקטיבה של השחקנים הראשיים על איך הם מבינים את הצד אליו הם שייכים וגם על כל החוויה של הפקת הסרט עצמו, מייקל פסנבנדר מציג את הצד של האססנים ו-מריון קוטילרד שמגלמת את ד”ר סופיה ריקין, מדענית באבסטרגו, את הצד של הטמפלרים.

לא מעט מידע גילינו, ראינו ושמענו וזה היה בסך הכל דקה ו-20, השאלה שאני מפחד לשאול היא – “האם ראינו את כל מה שמיוחד בסרט וכל השאר יהיה בזבוז או שמחכה לנו הפתעה ענקית.
את זה נדע בקרוב.
5.1.17 – אם לא יהיו הפתעות, בבית הקולנוע (עמוס הילדים) הקרוב לביתכם.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *