בית / חדשות / “עולם היורה 2” מתחיל את צילומיו במרץ 2017

“עולם היורה 2” מתחיל את צילומיו במרץ 2017

מאז סרטו המפורסם של סטיבן ספילברג – “פארק היורה” שיצא בשנת 1993, ומאז יצאו גם שני סרטי ההמשך: “פארק היורה: העולם האבוד” ו”פארק היורה 3″. לאחר 20 שנה מאז צאת הסרט הראשון, יצא לאקרנים הסרט “עולם היורה” אשר קיבל הרבה ביקורות חיוביות ובעקבות כך, קיבל סרט המשך.

קולין טרוורו היה כתב משנה של הסרט “עולם היורה” ושל המשכו, אך העביר את תפקיד הבמאי ליואן אנטוניו באיונה. צוות ההפקה של “עולה היורה 2” עובדים מאוד קשה, וביונה הודיע על מתי צילומי סרט ההמשך יתחילו.

בזמן דיבורו עם האתר “ComingSoon” על סרטו החדש, באיונה הכריז כי צילומי סרט ההמשך של “עולם היורה” יחלו במרץ 2017, הכרזה זו אישרה את השמועות לכך שהפקת סרט ההמשך תחל בתחילת שנת 2017 – תאריך קצת מאוחר ממה שדיווחו אך הגיוני מאוד כיוון שתאריך יציאת סרט ההמשך הינו ביוני 2018. בראיון שערך במאי הסרט השני, הוא דיבר על העבודה עם טרוורו והצוות על סרט ההמשך:

“כל סיפור שונה ואתה צריך למצוא את העומק של כל סיפור ולנסות לבטא את זה על המסך. סרט ההמשך ל”עולם היורה” הוא יותר כמו חווית שיתוף פעולה בין יוצרי סרטים, לא רק עם קולין טרוורו, אך גם עם סטיבן {ספילברג} וגם עם פרנק מרשל. זה ה”תינוק” שלהם בדיוק כמו שזה “התינוק” שלי. כל העיקרון מבוסס על שיתוף פעולה והבאת הסיפור לחיים. אך באותו הזמן, הדרך בה אני מתמודד עם הבאת הסיפור לחיים, היא לקחת משהו מאוד אישי שקשור אליי. אני חושב שיהיה המון דברים אישיים שנוגעים לי בסרט הזה.”

במונחים של באיונה, לשים נגיעות של דברים אישיים בסרט ההמשך של “עולם היורה”, בעבר הוא הסביר כי סרט ההמשך יהיה “קודר יותר ומפחיד יותר”, אשר טרוורו אמר שסרט ההמשך יהיה “יותר מותח ומפחיד.”, בעוד כאשר באיונה עבד בעברו על סרטי אימה, נראה כי הוא הבחירה המושלמת לסרט ההמשך עם טון שכזה. עם זאת, בראיון שנערך עם באיונה, נראה כי “עולם היורה 2” ישתלב (עם אווירתו הקודרת) אל תוך היקום של “עולם היורה”.

באשר לסיפור שיסופר ב”עולם היורה 2″, עדיין לא משחררים מידע. עם זאת, טרוורו רמז כי סרט ההמשך יעסוק ב”משל על טיפול בחיות” אשר מתמודדות עם מצבים של התעללות בחיות או ניסויים או לעשות בהם שימוש של נשק. ברור שעולם היורה התמודדו עם כמה מהמצבים האלו, בעיקר בניסיון להפוך את חלקם לנשק.

באשר לצוות השחקנים, אנו יודעים כי כריס פראט ובריס דאלאס הווארד יחזרו לאותם התפקידים מהסרט הקודם, וגם  לאחרונה הוסיפו לקאסט את טובי ג’ונס (קפטן אמריקה: הנוקם הראשון) ואת רייף ספל (פרומותיאוס) כתפקידי מפתח, עם זאת, מידע על הדמויות שלהם עדיין לא נחשף.

עולם היורה 2 צפוי לצאת ביוני 2018 (תאריך יציאת הסרט עלול להשתנות).

מה אתם חושבים על כך? מצפים לסרט? רשמו לנו בתגובות למטה!

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *