בית / חדשות / האם דדפול יעשה הופעת אורח ב-LOGAN?

האם דדפול יעשה הופעת אורח ב-LOGAN?

אחד הסרטים היותר מצופים של שנת 2017 – LOGAN (בעקבות ההצלחה המסחררת של דדפול) יצא בדירוג R – גיל 18 ומעלה.

לפי דיווחים של The Wrapרייאן ריינולדס המגלם את דדפול, צילם סצנה שתופיע בסרט LOGAN אשר מבוימת על ידי ג’יימס מנגולד, ככל הנראה תהיה סצנת אחרי הכתוביות או אפילו טיזר קצר לסרט הבא של דדפול – אך דבר זה אינו וודאי כרגע, ולא ידוע אם דדפול ייצור קשר עם לוגאן (וולברין) בסצנה הזו.

הסרט LOGAN מתרחש בזמן עתידי יותר ביקום ה-X-Men, בשנת 2024, דדפול מתרחש בהווה, אז ייתכן שנראה את וויד ווילסון בגרסתו היותר מבוגרת, או שהסצנה עצמה תחזור ליום ההווה ותקדם את עלילת סרט ההמשך של Deadpool.

כעת, במאי הסרט LOGAN – ג’יימס מנגולד ורייאן ריינולדס הגיבו לשמועות, ותגובתם עלולה לאכזב רבים ממעריצי המתנקש שלא סותם ת’פה.
גם ריינולדס, גם במאי הסרט ואפילו יו ג’קמן פסלו שמועה זו בחשבונות הטוויטר שלהם: ריינולדס בחר להגיב לשמועה בדרך קצת שונה, והצהיר כי הפעם – המסע של לוגאן הוא מסע יחיד, אפילו יו ג’קמן עצמו פסל שמועה זו.

אך כן, אל תפסלו עדיין את האפשרות, אמנם הם מיהרו לפסול את השמועה, אבל לא בטוח שזה בהכרח נכון, ייתכן והם פוסלים שמועה זו כעת בכדי להביא את ההפתעה על המסך ואנשים ישכחו מזה עד יציאת הסרט, דברים כאלו קרו בעבר, אין סיבה שהם לא יקרו גם עכשיו.

LOGAN ייצא אל בתי הקולנוע ב-2 למרץ 2017 (תאריך היציאה בישראל).

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *