בית / חדשות / Mass Effect Andromeda – עדכוני CES
Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda – עדכוני CES

מיד לאחר ההכרזה כי Mass Effect Andromeda יצא לשוק ב-21 במרץ בארה”ב וב-23 במרץ בשאר העולם, באו גם עדכונים אחרים מתערוכת CES. טריילר חדש ומגניב שאורכו קצת פחות משלוש דקות אבל הוא עמוס פרטים. הטריילר מכיל In Game footage ומראה לנו את הדרך של הגיבור לכל מיני עולמות שונים ומשונים בזמן שהוא נלחם מול אויבים רובוטיים כלשהם. ניתן לראות פה איך יהיה אפשר לנהל את הצוות שלך בזמן לחימה וגם קצת על אפשרות הקוסטמיזציה של הדמות. ניתן להבחין שיהיה אפשר לבחור כל מיני קלאסים ולקדם אותם בעזרת עץ סקילים כלשהו. כל הסביבות עצמן נראות מעולה וגם מערכת הקרב נראת מאוד מבטיחה.

אחרי שראינו את הטריילר הזה, שחקני המחשב צריכים כמובן לדעת אם הם יוכלו לעמוד בתצוגה הזאת וזה אומר שאנחנו נצטרך לחכות ל-PC Specs. אז Bioware או יותר נכון ארין פליין מ-Bioware התייחס לסוגיה בטוויטר:

זה אומר שנצטרך להיות עוד קצת סבלנים ולחכות עד פברואר להכרזה הרשמית לגבי המפרט המומלץ למשחק. בנוסף התייחסות נוספת מעניינת לגבי ה- Multiplayer:

כן, גם זה אומר שנצטרך לחכות בסבלנות גם לזה. אז למי שאין סבלנות לפחות יכול לנסות ולהנות קצת מכמה Screenshots שכן שוחררו לנו ונוכל להנות מהם עד לפרטים חדשים:

אז ממה התרשמם עד כה הכי? ספרו לנו בתגובות!

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *