בית / חדשות / Undungeon – משחק התפקידים עוקף את מטרתו ב-Kickstarter שבועיים לפני סיום הקמפיין
UnDungeon

Undungeon – משחק התפקידים עוקף את מטרתו ב-Kickstarter שבועיים לפני סיום הקמפיין

Undungeon, משחק האקשן-תפקידים עם מאפייני Roguelike, הופיע באמצע החודש שעבר בקמפיין חדש ב-Kickstarter, והשבוע, לאחר לא מעט זמן, סוף סוף השיג את מטרת 50 אלף היורו ששם לעצמו, ומבטיח שיגיע למחשב האישי בשנה הבאה.

המשחק הוא המשחק הראשון של Laughing Machines, אולפן חדש לגמרי שמגיע מדאסלדורף שבגרמניה, ומתרחש בעולם מסתורי ומפוקסל המבוסס על עקרון היקומים המקבילים (או Multiverse), כאשר שני מימדים מתחברים לאחד באירוע שנקרא “The Shift”. המשחק ישלב קרבות מהירים על גבי אמנות מפוקסלת, בה כל פיקסל נבחר על ידי אמני המשחק, יחד עם מכניקות מסורתיות של משחקי תפקידים ואלמנטים שונים ממשחקי Rougelike, בו תוכלו לבחור אחת משבע דמויות בהרפתקה שונה בכל פעם.

Undugeon אמנם מפותח ומופץ בעזרת הקמפיין ב-Kickstarter על ידי Laughing Machines, אבל Square Enix הביעה תמיכה ענקית בפרויקט לאחר שהופיע באתר ה-Collective, ולכן עוזרת לשחרר תוכן מהמשחק כדי למשוך קהל אל המשחק.

Undugeon מגיע למחשב האישי ולמחשבי MAC ו-Linux בינואר 2018, אך אם יגיעו המפתחים למטרה מסוימת המשחק גם עלול לצאת לשלל פלטפורמות אחרות, כך שאתם מוזמנים לתרום לפרויקט בעמוד הקמפיין.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *