בית / חדשות / טריילר חדש ל-“שודדי הקאריביים : נקמתו של סלזאר”

טריילר חדש ל-“שודדי הקאריביים : נקמתו של סלזאר”

טריילר חדש מראה לנו כמה עמוק בתוך הבוץ תקוע ג’ק ספארו ב-“נקמתו של סלזאר”  וחזרתו של חבר ותיק.

סדרת הסרטים של שודדי הקאריביים התחילה בצורה מאוד מבטיחה, הסרט הראשון, “קללת הפנינה השחורה”, נחשב בעיני רבים לסרט פיראטים מדהים ואחת מההופעות הכי טובות של ג’וני דפ. הסרט השני, “תיבה של איש מת”, לקח את הסיפור רחוק יותר עם נבל מאיים חדש ואפקטים מדהימים והסרט השלישי, “סוף העולם”, נכשל בכל כך הרבה מובנים שהוא נחשב עד היום לסיבת הכשלון של הטרילוגיה כולה. הסרט הרביעי, “זרמים זרים”, הגיע רק אחרי 4 שנים מאז הסרט השלישי וניסה למשוך את הקהל המאוכזב עם סיפור בודד ובמרכזו ג’ק ספארו, בלי ויל טרנר ובלי אליזבת סוואן, אבל לא הצליח להדהים את המבקרים ולהכניס רווח רב לסטודיו. כעת, אחרי כ-6 שנים, מגיע “נקמתו של סלזאר” ששם את ג’ק ספארו על מפתן דלתו של המוות עצמו ומחזיר חבר ותיק של הקפטן האהוב.

הטריילר החדש ששוחרר מדיסני נותן לנו הרגשה שמה שאנחנו מקבלים פה זה סרט שמשלב את הסרט הראשון (“קללת הפנינה השחורה”) והסרט השני (“תיבה של איש מת”), בכך שמישהו אל-מת רוצה נקמה בג’ק ספארו, ויש פיראטים מתים שלא ניתנים לעצירה. בהתחשב בכך ששני הסרטים הראשונים נחשבים להכי טובים בסדרה, זו השוואה לא רעה בכלל.

מעריצי הסדרה בהחלט יישמחו לראות את חזרתו למסך של הדמות האהובה ויל טרנר ואת ברבוזה הנבזי מקבל את מה שמגיע לו, אחרי שהוא הערים על כולם בסרט הרביעי (“זרמים זרים”). מה שבטוח, הסרט נראה מרהיב וידהים על המסך הגדול ב-IMAX.

מה שיהיה מעניין זה לראות כמה פוקוס יקבל ויל טרנר בן האלמוות, האם יוזכרו אשתו ובנו (שראינו בסוף הסרט השלישי) ואיך יסבירו את חזרתו לעולם האמיתי למרות שמותר לו לחזור רק פעם ב-10 שנים. יש מצב שתפקידו כמדריך של המתים לעולם הבא יהיה הסיבה למעורבותו בסרט, ו-ויל בעצם ישבור את החוקים כמו שדייווי ג’ונס שבר ולכן אנחנו רואים אותו מכוסה באלמוגים.

אני חייב להודות שהייתי די סקפטי עם ההכרזה של “נקמתו של סלזאר”, אבל אחרי שראיתי את הטריילר של הסרט ואת ויל טרנר שוב על המסך, אני חושב שאני מוכן לעוד הרפתקאה בחופי הקאריביים.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *