בית / חדשות / Nintendo מדווחת על קונסולות Switch שנגנבו ונמכרו מחדש בארה”ב
Nintendo Switch

Nintendo מדווחת על קונסולות Switch שנגנבו ונמכרו מחדש בארה”ב

מוקדם יותר השבוע, עלה סרטון “Unboxing” של ה-Nintendo Switch שבועות לפני השקת הקונסולה. כעת, Nintendo מאשרת שחלק מהקונסולות שנראו באינטרנט לאחרונה, בעצם נגנבו משותפה שלה בארה”ב.

בהצהרה שנתנה ל-IGN, אמרה Nintendo שהאנשים שאחראיים על הקונסולות במקום הגניבה פוטרו וכנראה יעמדו בפני תביעה גדולה מאוד מצידה.

הנה ההצהרה המלאה של החברה: “מוקדם יותר השבוע, היו אנשים שטענו כי רכשו יחידות של קונסולת ה-Switch לפני ההשקה מקמעונאים שאנו לא יכולים לציין פה. לאחר הערכה מעיקה ובירור, הגענו למסקנה שהיחידות הללו נגנבו על ידי עובדים של אותה קמעונאית בארה”ב וחלקם נמכרו שוב בצורה בלתי חוקית. האנשים שהיו מעורבים זוהו, פוטרו ממקום עבודתם וכעת נמצאים תחת חקירה של רשויות החוק המקומיות ועומדים בפני כתב אישום פלילי וכנראה תביעה מאיתנו.”

הקונסולה תושק בכל העולם ב-3 במרץ הקרוב. אני בטוח שכולנו מצפים לשחק כבר בקונסולה החדשה אבל אני לא חושב שיש מישהו מבין הקוראים שהיה עושה כזה מעשה.
האם גם אתם מצפים בקוצר רוח לקונסולה? שתפו אותנו במחשבות שלכם בתגובות למטה!

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *