בית / חדשות / Chroma Squad מגיע ל-PlayStation 4 ו-Xbox One במאי 2017
Chroma Squad

Chroma Squad מגיע ל-PlayStation 4 ו-Xbox One במאי 2017

Chroma Squad, משחק התפקידים המטורף שמבוסס על צוות הגיבורים הקלאסי, ה-Power Rangers, מגיע בהמשך השנה גם לקונסולות כשייצא ל-PlayStation 4 ול-Xbox One בתאריך לא קבוע בחודש מאי של 2017.

המשחק היה אמור להגיע גם ל-PlayStation 3 ול-PlayStation Vita, אך בוטל מסיבות לא ידועות, וזמין למחשב האישי עוד מאפריל של 2015. למרות זאת, המשחק לא זמין לרכישה בארץ דרך חנות המשחקים הדיגיטלית Steam, מסיבות לא ידועות, לכן לא ידוע האם למשתמשים ישראלים תתאפשר קניית המשחק על שתי הקונסולות, אבל אנחנו רוצים לקוות שכן מפני שהמשחק כן זמין לרכישה דרך חנויות אחרות, שלא תומכות ב-DRM.

אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על המשחק, Chroma Squad מגיע מהפתחת Behold לאחר קמפיין מוצלח ב-Kickstarter. המשחק עוקב אחרי קבוצה של פעלולנים שהחלו לצלם סדרה דמויית Power Rangers משלהם, תוך כדי שימוש בכלים שונים וביצירתם כדי להלחם במפלצות קטנות וגדולות, בשימוש בכוח החליפות שלהם ובכוח מכים (Mechs) ענקיים בהתאמה. צפו בטריילר של המשחק לעוד מידע:

מה אתם חושבים על המשחק? האם תרכשו אותו על הקונסולות או שתחפשו אותו מחדש על המחשב האישי? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *