בית / חדשות / The Mummy – נחשף סיפור הרקע של נבלית הסרט

The Mummy – נחשף סיפור הרקע של נבלית הסרט

סיפור הרקע של המומיה הנבלית בסרט The Mummy בכיכובו של טום קרוז נחשף והוא שונה ממה שאנחנו מכירים.

אחרי ההכרזה על יקום המפלצות המתוכנן של Universal וחשיפת הטריילר הראשון של הסרט The Mummy בכיכובו של טום קרוז, הרבה אנשים מצאו את עצמם שואלים איך המומיה תהפוך לנבלית של הסרט כעת שהיא אישה ולא גבר כמו בגרסאות העבר של הסיפור כמו “המומיה” עם ברנדון פרייז’ר משנת 1999 ו-“המומיה” המקורי משנת 1932.

בשני הגרסאות הכי מפורסמות של המפלצת האגדית, המומיה הייתה הכומר הימוטפ שמחפש נקמה על האנשים שחיללו את קברו (1999) או קבר נסיכתו (1932). אבל כעת נראה ש-Universal מחליטים להיות יצרתיים ולתת לנו מומיה נשית בשם Ahmanet’s עם סיפור ייחודי מאוד.

אביה של Ahmanet חזרה בהבטחתו להפוך אותה לפרעונית אחרי שנולד לו בן. בגידה זו היא מה שהוביל אותה לחוויה האימתית שהוצג בפעם הראשונה על ידי בוריס קארלאוף בסרט המקורי משנת 1932.

הבמאי Alex Kurtzman הרחיב להסביר שלמרות ויש שאפתנות רבה לנסיכה Ahmanet והיא מכילה בתוכה הרבה זעם, זה לא אומר שתהיה מלאת הרס וצרחות. הבמאי מסביר על השפעת ההיסטוריה של העם המצרי על אופן ההתנהגות של הנבלית בסרט.

האנשים האלו בזמנו לעולם לא צעקו. הם היו האנשים הכי עוצמתיים בעולם, אבל הם היו כל כך רגועים.

בנוסף, הבמאי Kurtzman מזהיר את המעריצים לא לקפוץ למסקנות לגבי יקום המפלצות המתוכנן. שאין למה לצפות בסרט זה רק בגלל שהסרט מתרחש בלונדון ונזכה לראות את ראסל קרוו בתפקיד דוקטור ג’אקיל.

הסרט נקרא The Mummy, לא The Mummy פוגשת 12 מפלצות אחרות. אם נצליח ליצור עולם שמרגיש מעניין ומפחיד, אז נוכל להצליח בליצור יקום גדול יותר.

גישת הבמאי בהחלט מצוינת עבור יקום המפלצות ש-Universal מתכננים. נראה כי הגישה כעת היא בדומה ליקום הקולנועי הצליח שסיפקו Marvel- הם לא קפצו מיד לבסס אותו כיקום, הם תחילה בנו סרטים בודדים מצליחים כמו איירון מן וקפטן אמריקה ורק לאחר מכן איחדו את הצלחותיהם.

זו בהחלט גישה מצוינת על מנת לבנות את היקום של הסטודיו, אם Universal ייקחו את זה לאט ומחושב ולא מהיר ודחוס כמו ש-DC עשו, אז יהיה להם בסיס מצוין ליקום המפלצות שלהם והאבן הראשונה בבסיס זה הוא הסרט The Mummy שכבר מראה הבטחה רבה.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *