בית / חדשות / The Mummy – מבט ראשון של ראסל קרואו בתור מר. הייד

The Mummy – מבט ראשון של ראסל קרואו בתור מר. הייד

חשיפה ראשונה של ראסל קרואו, בסרט “The Mummy” בכיכובו של טום קרוז, בתור מר. הייד

The Mummy ממשיך למשוך את תשומת הלב שלנו כסרט שיתחיל את יקום המפלצות החדש של חברת Universal. בדיווח קודם מהבמאי Alex Kurtzman, אנחנו קיבלנו את הרושם שהסרט הולך להתרכז בטום קרוז ומאבקו במומיה הרשעית, ושמעורבותו של ד”ר ג’אקיל, דמותו של ראסל קרואו, בסרט היא מזערית ולא תוביל בסרט זה לחשיפה של הצד האפל של הדוקטור, מר. הייד. כעת, נראה שלפי קליפ חדש, הדבר הוא לא נכון.

לא רק שד”ר ג’אקיל נראה דמות מרכזית בסרט בתור החוקר של המומיה, והמפלצות הבאות שיופיעו ביקום הסרטים של Universal, אלא שהד”ר במהלך הסרט יהפוך להיות מר. הייד המפחיד. צפו בקליפ.

הסרטון מציג לנו הרבה מהרקע של הסרט, אנחנו לומדים שד”ר ג’אקיל הוא בעצם חוקר מפלצות ושהוא משתמש במוזיאון הטבע של לונדון על מנת לחקור יצורים מן העבר. בנוסף, אנחנו לומדים שהמומיה בחרה בטום קרוז להיות הכלי של הרוע האולטימטיבי, שנשמע מאוד דומה לעלילה של סרטי המומיה הקודמים רק בהיפוך של המינים, במקום גבר מומיה שבוחר באישה, אישה מומיה שבוחרת בגבר.

אנחנו גם מקבלים לקראת סוף הקליפ, את האופן ככל הנראה שהם רוצים להלחם במומיה, עם מר. הייד, הזהות המפלצתית האחרת של ד”ר ג’אקיל. חוץ מהעובדה שנזכה לראות את ראסל קרואו משחק מטורלל כבר בסרט זה, אני מאוד מקווה שלא נקבל עימות בין המפלצות. אני מבין שזה המטרה של היקום החדש, אבל לתת לקהל קרב בין שתי מפלצות אייקוניות כבר בסרט הראשון, יוריד הרבה מה הצפייה של הסרט שישלב את כל המפלצות יחדיו. אני אישית מקווה שהשינוי צורה יוביל את מר. הייד לסרב לעזור ובמקום זאת לצאת למסע רציחות שימשיך בסרטו של קרואו בתור הדמות הראשית.

למרות זאת, אני מאוד נרגש לראות את הסרט הראשון ביקום המפלצות של Universal. הדמויות, האפקטים והתפאורה נראים נהדרים, ו-The Mummy נראה כמו סרט שהולך להדהים אותנו ולגרום לנו להתרגש מיקום קולנועי משותף נוסף.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *