בית / חדשות / סדרת האנימה Cowboy Bebop מקבלת עיבוד לייב-אקשן

סדרת האנימה Cowboy Bebop מקבלת עיבוד לייב-אקשן

סדרת האנימציה היפנית Cowboy Bebop מקבלת עיבוד עם שחקנים אמיתיים

Cowboy Bebop, סדרת האנימה על ציידי ראשים בעתיד הרחוק של 2071, נחשבת לאחת מסדרות האנימציה היפנית הכי טובות בכל הזמנים. הסדרה נתנה לנו דמויות מורכבות ואהובות, סיפור דרמטי והמון אקשן וכיף בכל פרק, וכללה את אחד מפסי הקול הכי טובים בהיסטוריית הטלוויזיה.

הסדרה, שבוימה על ידי Shinichiro Watanabe, הגיעה למערב רק ב-2001, אחרי התנגדות עקב חלק מהתוכן הבוגר של הסדרה והפכה מאוד מהר להצלחה מסחררת בתור האנימה הראשונה ששודרה בערוץ של Adult Swim, שהובילה לייבוא של עשרות סדרות אנימה מצליחות.

הדיבור על עיבוד לייב-אקשן ל-Cowboy Bebop נמשך כבר זמן מה, אבל לא כסדרת טלוויזיה, אלא כסרט. אבל אחרי בעיות מרובות שחברת ההפקה נתקלה בה והעלמות הפרויקט מן המפה, אנחנו סוף סוף מקבלים איזשהו רמז לעיבוד לסדרת האנימה האהובה.

לפי הדיווחים, האדפטציה ל-Cowboy Bebop מפותחת על ידי Tomorrow Studios, תכתב על ידיד כריסטופר יוסט (The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes ו”ת’ור: העולם האפל”) ותופק על ידי Sunrise Inc. ו-Midnight Radio.

המעבר מסרט קולנועי ענק לסדרת טלוויזיה ככל הנראה נעשה על מנת להמנע מהפסדים לא צפויים. סרט קולנוע מהווה סיכון הרבה יותר גדול עבור סטודיו שמחליט להשקיע בו כסף, בשונה מסדרת טלוויזיה שניתנת לביטול אפילו אחרי הפרק הראשון, רוב הביקורות שסרט מקבל הן בסוף הפקתו, כך שאם הוא לא טוב, הסטודיו כבר הוציא את כל כספו. סדרת טלוויזיה היא פשוט הבחירה היותר בטוחה.

עוד לפני שקיבלנו פרטים נוספים על הפרויקט, מספר רב של אנשים יצאו ברשת לתקוף את הרעיון והשתמשו בדוגמאות כמו “הרוח במעטפת” ו”דרגון בול – אבולוציה” על מנת להסביר למה אדפטציות לייב-אקשן לאנימה לא עובדות. ולמרות שאנחנו די מסכימים ולא הראינו הכי הרבה התלהבות מהטריילר החדש של העיבוד הלייב-אקשן של Death Note, אנחנו לא יכולים שלא להתרגש מהמחשבה שנראה סוף סוף משהו חדש שקשור ל-Cowboy Bebop והעובדה שזו הולכת להיות סדרה נותן לנו המעריצים יותר קול השפעה על התוצר הסופי.

האם הסדרה החדשה תצליח להגיע לקרסוליה של סדרת האנימה? רוב הסיכויים שלא, אבל ההחלטה להפיק סדרה מאשר סרט היא ההחלטה הנכונה שתיתן יותר זמן לבניית העלילה והדמויות שאנחנו כל כך אוהבים.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *