בית / חדשות / Dark Universe – נחשפו המפלצות ביקום של Universal

Dark Universe – נחשפו המפלצות ביקום של Universal

רגעים לפני הבכורה של “המומיה”, אנחנו מקבלים את שמות שאר המפלצות ביקום ה-Dark Universe של Universal

אחרי ש-Marvel הפכו את הרעיון של יקום סינמטי לפופולרי, כולם החליטו לעלות על הגל- DC כבר ביססו אותו עם הסרט “באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק”, קינג קונג וגודזילה יפגשו ביקום שלהם ו-Universal מחזירים את יקום המפלצות אותו הם יצרו בשנות ה-40 וקוראים לו Dark Universe.

עד כה, ידענו רק על שלושה סרטים אותם אישרו בסטודיו שיבנו את היקום הקולנועי החדש של Universal: “המומיה”, שיוצא בשבוע הבא למסכי הקולנוע, “הכלה של פרנקנשטיין”, בכיכובו של חאווייר ברדם בתור המפלצת של ד”ר פרנקנשטיין ו”האיש הבלתי נראה”, אותו יגלם ג’וני דפ.

במאי הסרט “המומיה”, אלכס קורטסמן, חשף בזמן אחת מפגישות העיתונות שלו לקידום הסרט החדש את הסרטים הנוספים ש-Universal מתכננים עבור היקום ויכללו את הדמויות האייקוניות של הסטודיו כמו איש הזאב, היצור מהלגונה השחורה, ואן הלסינג (אותו שיחק בעבר יו ג’קמן), הגיבן מנוטרדאם ופאנטום האופרה.

אנחנו יודעים שאנחנו הולכים לעשות פרנקנשטיין, הכלה של פרנקנשטיין, דרקולה, היצור מהלגונה השחורה, פנטום האופרה, הגיבן מנוטרדאם והאיש הבלתי נראה.

ציטוט מהלינק הבא.

ההחלטה להוסיף את הפנטום ואת הגיבן מנוטרדאם בהחלט מעניינת, לא מעט אנשים תמיד ראו בהם כחלק מהמפלצות Universal המקוריות, למרות שאינם מפורסמים כמו דרקולה ואיש הזאב. אבל מה שעושה את זה הכי מעניין זה האופן בו יחליטו לשלב את דמויות אלו אל תוך היקום הקולנועי.

בזמן שהמומיה, איש הזאב ודרקולה קיבלו עיבוד כלשהו בהוליווד לזמן המודרני, פאנטום האופרה והגיבן מנוטרדאם תמיד נשארו סיפורים מן העבר בסביבה מאוד עתיקה, כך שעומד בפני הכותבים אתגר לא קטן בלנסות להכניס את סיפור המקור של דמויות אלו אל הסביבה המודרנית אותה נכיר בסרט “המומיה”.

כמובן שהסטודיו לא צריך להיות יותר מדי בטוח בעצמו ונמהר לבנות את היקום הזה. אם יש משהו שלמדנו מ-DC ו-Marvel, זה שצריך לבנות יקום קולנועי צעד אחר צעד ולא לשפוך כסף על פרויקטים לא ודאים.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *