בית / חדשות / הקרוסאובר הבא של ה-CW יהיה יותר מרגש

הקרוסאובר הבא של ה-CW יהיה יותר מרגש

במקרה והתאכזבתם מהקרוסאובר המסיבי של ה-CW מהעונה האחרונה, תשמחו לדעת שהבא הולך להיות יותר עמוק ופחות שטחי

מאז שהכירו את בארי אלן ליקום של “החץ”, אחד הדברים הכי מצופים בכל עונה של ה-CW זה איזשהו מפגש בין סדרות הגיבורים שלהם. זה התחיל עם פרקים מגניבים של החץ הירוק והפלאש יחדיו והמשיך לאירועי ענק שמתרחשים לאורך ארבעה פרקים (כמספר סדרות הגיבורים של ה-CW, “אגדות המחר”, “החץ”, “סופרגירל” ו”הפלאש”).

למרות שהקרוסאובר האחרון, “הפלישה”, היה מאכזב וזול בעיני הרבה מעריצים, עדיין זכינו לראות שיתוף פעולה מאוד מגניב בין כל הגיבורים של ה-CW, אפילו סיקרנו את הקרוסאובר המסיבי של העונה האחרונה.

במקרה ואתם מאלו שמצאו את האירוע פשוט כיף שטחי וללא משקל, המפיק בפועל Marc Guggenheim, דן בזמן ראיון לאחרונה שהם משנים טקטיקה עבור האירוע שיתרחש בעונה שתתחיל באוקטובר הקרוב.

כל שנה אנחנו מרגישים את הלחץ ואני כן מרגיש שכל קרוסאובר התעלה על קודמו. להתעלות על הקרוסאובר של שנה שעברה יהיה משימה קשה, איך אפשרות לעשות משהו גדול יותר מחייזרים? אז יש לנו כמה רעיונות, אני חושב, מאוד מאוד מרגשים. אני חייב לומר, מאוד מוקדם בתהליך של הקרוסאובר של שנה שעברה, Greg Berlanti אמר שאין דרך להיות יותר גדול מחייזרים. אז הדרך הטובה ביותר להפוך את הקרוסאובר של שנה זו אדיר זה, אם אתה לא יכול להגדיל את הפיצוץ, תגדיל את הסיכון הרגשי ואת התוצאה הסופית הרגשית. הצהרה די מעורפלת על איפה הראש שלנו עכשיו עבור עונה זו.

ראיון מלא בלינק הבא.

למרות שיכול להיות ש-Guggenheim רק חושב על האפשרויות כרגע וזה לא מה שנקבל בתוצר הסופי, עדיין יהיה מעניין לראות מה הסיכון הרגשי שנראה בקרוסאובר זה. בקרוסאובר האחרון, רוב הקטעים הרגשיים התמקדו בדרמה שהתרחשה בזמנו בסדרה “הפלאש” וההיסטוריה הכואבת של משפחת קווין מ”החץ”. אז אם הם מחפשים להתעלות על זה ובאמת לזעזע אותנו, אולי הם מתחננים איזשהו מוות של דמות אהובה.

בנוסף, אנחנו עוד לא יודעים האם הגיבור החדש Black Lightning של ה-CW ייקח חלק בקרוסאובר, כך שיש לא מעט מרכיבים לא ידועים בקשר לקרוסאובר המתוכנן. בכל מקרה, אנחנו לא יכולים לחכות.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *