בית / חדשות / Mass Effect Andromeda – שמועות על ביטול הרחבה לקמפיין
Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda – שמועות על ביטול הרחבה לקמפיין

זה לא סוד של-Mass Effect Andromeda הייתה השקה לא פשוטה, הביקורות השליליות התחילו להגיע והשחקנים לא היו מרוצים, Bioware הייתה עסוקה בעיקר בניהול בקרת נזקים למשחק כדי להציל את המשחק. למרות שלדעתי זה היה עיסוק בשטויות כי המשחק מדהים (למרות שלא כולנו חשבנו ככה באתר), אי אפשר היה להתעלם מהזמן הלא מבוטל שהחברה השקיעה ומשינוי סדר העדיפיות של הפיתוח.

זה כנראה גרם לביטול הרחבה לקמפיין שהייתה מתוכננת לצאת בעתיד הקרוב, כך לפחות נראה בידיעה חדשה מעמוד ה-Facebook של Sinclair Networks (שכבר נמחק). “אנחנו נאלצים להודיע שלאחר הערכה שעשינו השבוע, נצטרך כנראה לבטל את ההרחבה לקמפיין שתוכננה למשחק וזאת בעקבות הנושאים שעלו בהשקה שגרמו לעיכובים גדולים בפיתוח ההרחבה ופרוייקטים רלוונטים אחרים, כרגע אנחנו מתרכזים בפיתוח של Anthem עד ליציאה שלו ב-2018”. אלה בהחלט חדשות לא משמחות, כנראה התוכן היחיד שנקבל יהיה בצורת משימות APEX.

mass-effect-sinclair

אבל לא מעט זמן לאחר פרסום הפוסט, מפיק הסדרה Fernando Melo טען “בזמן שאנחנו לא יכולים לדבר על העתיד כרגע, אני יכול לאמר [בבטחון] שאנחנו בונים את ההרחבות/עדכונים בעצמנו למשחקים שלנו ולא שוכרים חברות מזויפות כדי לעשות זאת.”

יותר מזאת, מפיק אחר של הסדרה, Mike Gamble, כתב בפשטות בחשבון ה-Twitter שלו “מעולם לא שמעתי על Sinclair Networks. מעולם.”

אם כך, אז למה השתיקה המביכה לגבי המשחק ומה לגבי העתיד שלו? Melo ענה לשאלת מעריץ על כך ב-Twitter בכך שאמר “האינטרנט הוא מה שהוא. זה לא משנה את העובדה שיש דברים שאנחנו יכולים ולא יכולים לדבר עליהם בזמנים מסוימים, כחלק מחברה פומבית… למרות זאת, תוכן חדש/עתידי וכולי זה משהו שאנחנו עדיין לא יכולים לדבר עליו. סליחה.”

אז מה דעתכם? משחקים בקמפיין של Mass Effect Andromeda? ספרו לנו בתגובות מה חשבתם עליו.

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *