בית / חדשות / ג’יימס פרנקו אומר ש-Multiple Man יהיה ז’אנר חדש ביקום האקס-מן
Mandatory Credit: Photo by Matt Baron/BEI/Shutterstock (7582410hc) James Franco 'Why Him?' film premiere, Los Angeles, USA - 17 Dec 2016

ג’יימס פרנקו אומר ש-Multiple Man יהיה ז’אנר חדש ביקום האקס-מן

Multiple Man, סרט הספין-אוף מיקום האקס-מן בכיכובו של ג’יימס פרנקו, הולך להיות בעל סגנון ייחודי משלו, כך אומר השחקן/במאי

חברת 20th Century Fox הראתה בשנה האחרונה שהיא מחליטה להתנסות טיפה עם יקום האקס-מן שלה- “דדפול” היה סרט עם דירוג R הראשון מסוגו עבור היקום והביא הצלחה מטורפת, “לוגן” היה סרט אקשן דרמה מיוחד עם הופעתו האחרונה של יו ג’קמן בתפקיד וולברין והסרט החדש New Mutants ייקח חלק מהאקס-מן הצעירים לז’אנר האימה הפסיכולוגי. כעת, ג’יימס פרנקו, שיגלם את האקס-מן Multiple Man, אומר שסרט האקס-מן שלו גם יהיה ז’אנר חדש ביקום המוטנטים.

במהלך ראיון, פרנקו הסביר שהפרויקט החדש עליו הוא עובד עם סיימון קינברג הולך לעשות שינוי קצת בוגר ביקום האקס-מן עם דירוג R כמו “לוגן” ו”דדפול”.

השורה התחתונה שלנו ללעשות דברים היא ככה, איך נוכל לדחוף את זה לאיזורים חדשים? טיפ טיפה, אבל עדיין לעשות את זה מבדר? (אבל) מה שאני אוהב בקשר למה שסיימון קינברג ו-Fox והאנשים שאחראים על האקס-מן עשו עם “דדפול” ו”לוגן” – הם לקחו את הזמן להגיע לשם, אולי 10 שנים – אבל הם הולכים ללכת על דירוג R כבד. ואנחנו הולכים לקחת את הקטע הזה של גיבור על ובאמת לדחוף אותו לכיוון ז’אנר חדש. אז אנחנו עובדים עם סיימון קינברג על פרויקט של אקס-מן.

ראיון מלא בלינק הבא.

יהיה מעניין לראות לאיזה כיוון הוא ייקח את הסרט החדש, אנחנו בספק שלדמות יתאים סרט אלים בדירוג R כמו “לוגן” ו”דדפול”, אבל בהתחשב בעבר הקולנועי של השחקן/במאי, אנחנו מסוגלים לנחש שהסרט על ג’יימי מדרוקס Multiple Man יהיה יותר בכיוון קומדיה גסה. אנחנו רק מקווים שהוא לא גם ייקח כ-10 שנים, כי אנחנו כבר לא יכולים לחכות.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *