בית / חדשות / The Nutcracker and The Four Realms – טריילר של מפצח האגוזים בארץ הפלאות

The Nutcracker and The Four Realms – טריילר של מפצח האגוזים בארץ הפלאות

טריילר ראשון לסרט הלייב-אקשן הבא של Disney בשם The Nutcracker and The Four Realms

גם אחרי הרכישה של 21th Century Fox, חברת Disney ממשיכה להוציא סרטים המבוססים על אגדות ילדים מפורסמות והפעם היא מחליטה לעבד בסגנון לייב-אקשן עם הרבה CGI את “מפצח האגוזים” עם הסרט The Nutcracker and The Four Realms.

הסיפור של “מפצח האגוזים” במקור משנת 1816 עם גירסתו של הופמן בשם “מפצח האגוזים ומלך העכברים”. הסיפור נהפך לבלט מפורסם של צ’ייקובסקי ומאז נהפך להיות למופע מקובל במהלך חג המולד. לכן זה לא מפתיע שבעונת חג המולד, חברת Disney מחליטה לחשוף את הטריילר החגיגי החדש שלה.

לפי הטריילר החדש והתקציר המלווה, נראה שמה ש-Disney הולכת לעשות זה להוסיף לסיפור ספין חדש משלה, בדומה למה שהם עשו עם סינדרלה. שוב לתת לנו גיבורה, בשם קלארה, שמגיעה לעולם קסום ומסתורי שנכנס למצב מלחמה.

כל מה שקלארה (מקנזי פוי) רוצה זה מפתח- מפתח יחיד במינו שיפתח קופסא שבתוכה מתנה מאמא המנוחה. חוט מזהב, שהוצג לפניה במסיבת החג של הסנדק שלה (מורגן פרימן) מוביל אותה למפתח הנחשק – שנעלם אל תוך עולם מקביל ומוזר. זה שם שקלארה פוגשת חייל בשם פיליפ, חבורת עכברים ואת השליטים של שלושה ממלכות: ממלכת פטיטי השלג, ממלכת הפרחים וממלכת המתוקים. קלארה ופיליפ חייבים להכנס לממלכה הרביעית, ביתה של הרודנית ג’ינג’ר (הלן מירן), כדי להחזיר את המפתח של קלארה ובתקווה להחזיר הרמוניה לעולם הלא יציב.

אני חושב שאוותר על הממלכה הקסומה התשע עשר של Disney- אני רואה את הטריילר ואני פשוט חושב שאני צופה בשילוב של “סיפורי נרניה”, “אליסה בארץ הפלאות” ו”ארץ אוז”, מראה אפל עם צבעים חזקים פה ושם והכי נורא, שאין אפילו דקה את מפצח האגוזים (לא אהיה מופתע אם זו המתנה של אמא המנוחה של קלארה).

למרות שאני, ככל הנראה, לא אצפה ב”מפצח האגוזים” של Disney, אני בטוח שהוא יצליח למשוך לא מעט בני נוער וילדים עם הסיפור הקסום שלו ואם יש משהו ש-Disney הוכיחה במשך השנים, זה שהם תמיד מצליחים ליצור עולמות קסומים עבור ילדים.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *